Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Este céges vacsora, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este céges vacsora, de a szeretőm is ma akar találkozni? Hogy lépjek le?

Figyelt kérdés

A párommal megyek, egy művelődési házban lesz tartva. A szeretőm is ma este akar találkozni és felek, ha nem megyek bele akkor kitálal a páromnak.

Arra gondoltam, hogy megmondom wc-re megyek csak el és meglépek a helyről, majd másnap azt mondom a páromnak, hogy csak arra emlékszem, hogy elmentem wc-re és az utcán egy padon ébredtem. Ez mennyire hihető? Vagy mit találjak ki mégis?


2019. ápr. 6. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy kérdező nagyon... nemhiába csak használnak
2019. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem akarsz válni ne lépj le.

Nem tudsz olyan indokot mondani amit ha egy kicsit is okos a feleséged elhisz.


Egyébként nem értelek...a szerető pont azért "kell" egy kapcsolat mellé (=már akinek kell),hogy kellemes órákat élj át Vele.

Ha Te attól rettegsz,hogyha nem találkozol Vele kipakol a feleségednek,akkor abban a kapcsolatban mi örömed van?


Azt írod,hogy Neki s van párja és nem akar Veled semmi komolyabbat. Akkor miért is hozná magát is kellemetlen helyzetbe?


A ma esti találkozó kimarad PONT.Ezzel számolni kell annak a nőnek aki nős férfival keveredik intim viszonyba.Ahogy viszont is.

2019. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Mondd azt,hogy rosszul vagy, menjetek haza. Majd jobban lettél és mégis visszamész, nehogy hiányoljanak


Bár én a helyedben kihagynám ezt az estét a szeretővel. Ahogy a többit is, ha esély van rá,hogy kitálal.

2019. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség. A szeretődnek türelmesnek kell lennie, főleg ha te jársz hozzá.
2019. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!