Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy pasi elhívott randira a lakására de nem ismerem, Facebookon írt rám és egy hete beszélünk. Nem tudom fel menjek e a lakására de normálisnak tűnik csak ugye írásban mindenki hazudhat. Nem tudom mi legyen mert jó pasi és mondta sok nőnek bejön, nem akarok lemaradni róla csak ha felvetem a nyilvános helyen levő randizást lehet megsértődik. Azt mondta hobbi szakács és meg kell kóstolnom a főztjét. 27 a srác én 19 lány.

2018. ápr. 17. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Naiv kislány vagy még. Egy jó d..gásért a pasik képesek a csillagot is lehozni neked.


Első randi MINDIG nyilvános helyen történik!

2018. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Minden bizonnyal csak ártatlanul be akarja majd borogattatni veled a dorongját, amiért be fog dagadni a klopfolástól, ha már szakácsot írtál. :)
2018. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már jócskán túl vagyok a te korosztályodon, de első alkalommal még most sem mennék fel senkihez és magamhoz sem hívnék olyan embert, akit nem ismerek. Ne akarj megfelelni! Mi van, ha megsértődik? Semmi. Ha igazán érdekled, akkor megfelelő lesz neki a nyilvános helyen való találkozás, hisz meg akar ismerni nem?!
2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%
Biztos be akarja dugni a telefontöltőjét a telefonodba.
2018. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fel ne menj hozzá! Normális vagy??!!


35/F

2018. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

az igen, nekem meg válaszolni sem válaszolnak egyáltalán... lehet, nekem is 19-eseknél kellene kezdenem.


Amúgy mit írt a pasi?

2018. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak ha felvetem a nyilvános helyen levő randizást lehet megsértődik"


Ez játszma; manipulálni akar vele. Ne menj bele a játékába. Ha tisztelne; nem akarna egyből a lakására hívni. Egy hét után. Hagyd ezt az embert. Nem értékel téged.

2018. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehet valóban a kolbásszal történő döngölési technikát akarja megmutatni. Vagy lefordítva a te szintedre, meg akar dugni.
2018. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami toltelekes kaja lesz :)
2018. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

“Szerintetek mit akar?”

Na, vajon?


Első randin ne menj még fel a lakására!


Sajnos egyszer én is elkövettem azt a hibát, hogy első randin a férfit (ő 28, én 25 voltam akkor) felhívtam a lakásomra, azért hogy beszélgessünk, esetleg megnézzünk egy filmet. Hát, nem végződött túl jól, majdnem megerőszakolt. Előtte amúgy egyszer sem találkoztunk, csak facebookon írtunk egymásnak, ahol nem mellesleg nagyon kedves, aranyos férfinek tűnt. Sajnos nem volt az.

2018. ápr. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!