Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelem lett a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem lett a szeretői viszonyból?

Figyelt kérdés

Abbahagytuk amikor úgy éreztük szerelmesek vagyunk, de így sem tudunk elszakadni egymástól. Nagyon rossz mindkettőnk párkapcsolat. Az enyém kevésbé, mint az övé.. Ő ott is hagyná az elettarsat, gyerek miatt vannak együtt. A nő sem szereti.

Viszont engem párom úgy ahogy még szeret, tudom h eléggé nagy baj h felre léptünk. De nem erre vagyok most kíváncsi.

Hanem hogy mit tennétek?


2019. ápr. 9. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Persze, nézzük el, hogy megcsaljátok a másikat. Bocs, de nem. Undorítók vagytok.
2019. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a gyerekek miatt vagyunk elő maszlagot adja elő... a gyerek nem indok arra, hogy ott maradjon. Ha annyira akarna téged akkor szépen szakít és veled lesz. Gyereknek attól még a szülője marad.
2019. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen, mit jelent az hogy megint ezt adom elő?

A megcsalas kategória tehát csak erre szolgál? Igen, tudom h nagyon rosszat tettünk, de gondoltam kerdehetk tanácsot, olyantol, aki hasonló helyzetben volt.. De jó...

2019. ápr. 9. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig, amíg szabad volt a pálya, nem ment, akkor most sem fog. Az hozta meg az izgalmat számotokra, hogy most "nem lehet". Amint ez megoldódik, ugyanott lesztek.


Megjegyzés: ettől persze még a rendes kapcsolatotok sem működik.


Én személy szerint azt javasolnám, hogy váljatok el a mostani párjaitoktól, utána szexelhettek, és később úgyis külön utakon folytatjátok.

2019. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
félreértesz Kérdező, nem a megcsaláson pörgök, hanem hogy egy olcsó kifogással etet, hogy miét nem lehettek együtt mint pár... 1000 ugyanilyen kérdés van, ugyanezzel a kifogással beetetve az egyik fél. Engem ez idegesít fel, nem az, hogy megcsaltatok-e valakit vagy sem. Szar a kapcsolatotok, és nem léptek ki azokból, inkább ő is szenved ott tovább
2019. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik szerelmesek egymásba, azok megoldást keresnek, nem kifogást. Innentől bukta a sztori...
2019. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is gyerek miatt vagyok a kapcsolatomban és részemről nem kamu vagy csak duma, h ezért nem lépek ki a kapcsolatból. Hanem ez az igazság, olyan kicsik meg a gyekereink, nem hiszem h megértené bármelyikük is,hogy most anya meg apa miért válik el és mit keresünk mi együtt utána..


Én attól félek, hogy össze jövünk (feltételezés) és aztán 1 év vagy pár hónap és vége... Mert erre is nagy az esély.

2019. ápr. 10. 06:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ő előbb hagyná ott a párját, mint én. Úgy érzem..
2019. ápr. 10. 06:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Próbáld ki majd meglátod.
2019. ápr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy képes lennék itt hagyni a párom..Nagyon nehéz most ez az esete, számomra legalábbis... Jo lenne inkább valahogy ezt elfelejteni.
2019. ápr. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!