Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baráti viszonyból valami...

Baráti viszonyból valami kisülhet? 16/F

Figyelt kérdés
Hát egy szilveszteri bulin ismerkedtünk meg, ott még nem volt köztünk semmi, de később a sokat találkozgattunk haverokkal azzal a társasággal, még most is, és elkezdtünk fészen beszélni, nagyon kedves, bohém lány, elhívtam fagyizni (örömmel bele is ment), de amikor a végén megöleltem, akkor mintha tartózkodott volna :S, lehet csak időkérdése?

2014. júl. 30. 23:39
 1/8 RootedRainbow ***** válasza:
Lehet
2014. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fú nekem is így indult a dolog szinte pont igy.....én nem is gondoltam volna semmire aztán szerelmes lettem. Azóta összeházasodtunk. Pontosabban 1 hete. kb pár hónapos barátságból jött ez meg egy év kapcsolat.
2014. júl. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sasojo válasza:
keményen kell vele bánni és akkor lehet csak 1 percig se szabad azt éreztetned vele h gyenge vagy és tiszeteled
2014. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: az oszt nem rossz :D köszi a bíztatást ;)

3. váalszoló: ezt nem értem xdd

2014. júl. 31. 12:58
 5/8 anonim válasza:
A 3. úgy értette ha azt játszod hogy oda vagy érte akkor nem annyira fogod érdekelni.. mert ha könnyen kapható vagy akkor az úgy annyira nem érdekes.. https://www.youtube.com/watch?v=onfLm_EnTlE&hd=1 a film eleje hasonlóról szól.. És szerintem van esélyed nála..
2014. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sasojo válasza:
igen így éretettem ahogy megmagyarázta a válaszoló
2014. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
öcsém majdnem kb ugyanez a helyzet áll fent nálam is :( :)
2014. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megnyugodtam :D ha alalpból nem ölelkezik a barinőkkel sem akk attól még igyekezzek az ölelésre?
2014. aug. 8. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!