Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Vagytok-e itt, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Vagytok-e itt, akik tartotok szeretőt? Gyerkeitek is vannak?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran tudtok találkozni a partnereitekkel?
2019. ápr. 20. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Minek akarsz vájkálni mások magánéletében, kérdező?
2019. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, nem is kevesen akik ezt csinálják sajnos...
2019. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed, attól függ?
2019. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
2 gyerekem van. Mostanában ritkán találkozunk. Legutóbb 1,5 hónap is eltelt. Mikor elkezdődött, hetente találkoztunk. Mostanában inkább csak havi 1.
2019. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs gyerek, heti 2-3 nap több óra, meg amikor tudunk. Vagy én megyek vagy ő jön.
2019. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
65%
Vallom, ahol szerető van ott valami nem működik 100%-ban. Nekem is volt egy évig az előző párkapcsolatomnál.. egy év után szerelmet vallott S én is beleszerettem. 2 éve élünk az akkori szeretővel boldog párkapcsolatban, harmadik fèl nélkül.
2019. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Gyerek nincs, régen is összejártunk, akkor szerelemnek hittem, és senkim nem volt. Mostanában melegedtünk újra össze, eddig egy alkalommal, a következő meg majd adódik.Józan indok erre nyilván nincs, de az biztos, hogy valami nem kerek a másik féllel egyikünknek sem.
2019. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt, de csak egy alkalmas. Van gyerekem. Ha lett volna folytatás, havi 1-2 alkalommal lehettünk volna együtt. Akivel igazán akartam, az ő időbeosztása és az enyém annyira összeegyeztethetetlen volt (ő csak nappal ért rá, mert példás családapa és férj), hogy nem sikerült egyszer sem közös időpontot találni. Pedig vele nagyon-nagyon szerettem volna.
2019. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát valami oknál fogva működik,sok nő aki azt mondja nincs senkim igazabol szeretoket tart. Vagy mert nem tudja elképzelni h van normalis pasi,vagy mert lelkileg annyira serult h lelkileg nem adjak oda magát a testi kapcsolatot meg igenyeli.Muszaj titokban tartania h ne értékeljék le.
2019. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!