Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretők szoktak beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretők szoktak beszélgetni majdnem minden nap?

Figyelt kérdés

Újabban a szeretőm többször ír nekem, érdeklődik felőlem, hogy vagyok stb.. elmilette h napközben is eszébe jutok.


Ti beszélgettek a szeretőtökkel, vagy csak sex és megy mindneki az útjára? Csak akkor beszéltek, ha talit egyeztettek?


2019. ápr. 24. 10:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk volt egy éves kapcsolat heti 2-3 szex. Egy éve szakítottunk, azóta nincs szex, de minden nap levelezünk. Többet tudok róla, az érzéseiről mint a férje.
2019. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%

Meleg vagyok és egy biszex családos pasival vagyok együtt szeretői viszonyban 2 éve.

Minden nap írunk egymással viberen és beszélünk telefonon is, ha erre jár, akkor meg találkozunk.

Szerintem a szeretői viszony több mint egy egyéjszakás kaland, hiába kötetlen kapcsolat de valamilyen szinten van egymáshoz kötődés is.

2019. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Sztem attól is függ mennyiszer találkoznak az illetők és mennyi idejük van. Nekünk abban a heti fel órában kettesben, nem sok esély van beszélgetni meg ilyesmi.

Persze szoktunk mint írtam írogatni keveset meg ha egy társaságban vagyunk de az más.

2019. ápr. 25. 10:08
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Mi csak akkor szoktunk beszélni, amikor meg szoktuk beszélni a talit, aztán amikor találkozunk akkor elmondjuk egymásnak kivel mi történt, de nem megyünk nagyon bele. Én szeretnék tőle többet is, mert többet érzek, de nem akarom elrontani ezt az egészet.
2019. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, a tiétek csak szexkapcsolat, azzal a heti fél órával, amire összejártok. Összedugjátok ami van, aztán egyik erre, másik arra.

Mi öt éve együtt, heti 3-szor találkozunk, mindennap beszélünk.

2019. ápr. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

Mikor volt szeretom mi szinte napi szinten beszeltunk, talalkoztunk es szexeltunk. Mindent tudtunk a masikrol es torodtunk egymasal.

Havonta 2-3 alkalom szex az szinte semmi, annyiert minek szeretot tartani? Ha meg reszketsz a lebukastol akkor le is fogsz bukni, az ilyenek mindig lebuknak.

2019. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Szívünk szerint ez több lenne.. Simán heti 1x több óra, de sajnos nem megoldhato. Ezek a találkozók is nagyon neccessek a házastársak, gyerekek és munka miatt..

Nagyritkán van, vagyis inkább úgy írok 2x volt olyan h 2 órát töltöttünk együtt. Szex,osszebujas és beszélgetések váltottak fel egymást.. Úgy érzem így lenne máskor is de nincs idő. Vagyis ha lenne is, nagyon kockázatos.

2019. ápr. 29. 20:54
 18/23 A kérdező kommentje:
Mi is tudunk mindent egymásról, csak nem mindig kettesben beszélgetünk
2019. ápr. 29. 20:55
 19/23 anonim ***** válasza:
Kevés, kevés. A heti 1szer 1 óra is az lenne, az meg hogy 2szer sikerült 2 órát együtt lenni, hát nem is tudom, hogy lehet ezt bírni. Mi fér abba? Mi hétköznap is 3-4 órát, de van hogy többet is talizunk, hétvégén még többet. Ebbe belefér sok minden, sport, filmezés, kajálás, néha egy wellnes, stb. Amit ti csináltok én nem bírnám, és nem is látnám értelmét. Akkor már tényleg miért nem próbáltok meg többet, vagy ha nem megy, akkor otthon rakjátok rendbe a dolgaitokat. Ez így értelmetlen.
2019. ápr. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
És mit mondasz otthon hol vagy? Mert azért a másik felet is necces kijatszani. Legalábbis nekünk a felesége egy harpia
2019. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!