Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Asszonyok! Sokatokkal előfordú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok! Sokatokkal előfordúlt már, hogy nagyon vonzódtatok egy férfihoz, akit gyakran láttok? Ettöl rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem lépek, nem is köszönök, úgy hogy nagyon feltűnő legyen nem is nezek rá. Viszont észre vettem, hogy ő is gyakran néz amikor egyedűl vagyok, de semmilyen lepest nem teszünk egymás felé, és nem is szeretnék, mindkettőnknek van csaladja, és mar ettől bűntudatom van, hogy tetszik más férfi a ferjemen kivűl, akit szeretek és nem borítanék senki miatt, csak rosszul érzem magam emiatt. És félek, hogy észre veszi a férjem hogy bejön nekem a pasi.
2019. ápr. 29. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert külsőre tetszik és vonzz, nem vagy rossz ember. Csak ne csald meg a férjed. Velem is előfordul, hogy megnézek sármos idegeneket az utcán vagy akár a Tv-ben, de attól még nem csalnám meg a párom. A férjed sem hiszem, hogy féltékeny lenne arra, ha valaki szerinted jól néz ki, mert ő is ugyanúgy megnézi a szép nőket.
2019. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy nem a férjed az egyetlen élő ember, aki tetszik.

Akkor van probléma, mikor ebbe valaki belelát olyan hülyeséget, hogy biztos baj van a házasságoddal, mert észre se szabad venni mást életed végéig.

Hosszú távon több ilyen is lesz. Nem vagy se vak, se leszbikus, nem a férjedbe karolva forgolódsz utána az utcán. Nem akarsz tőle semmit, nem is kezdeményezel, csak tetszik. Felesleges, hogy emiatt gyötörd magad.

2019. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem mond azt, hogy semmit sem teszel....kiírtad a kérdést, már a lelkiismereted beszél....már többet gondolsz rá. Persze mondhatod itt nekünk azt, hogy nem így van, meg minden oké...de ..na de......félsz a férjedtől. Lehet a másiktól nem kellene félned....
2019. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a férjemtől félek, hanem attol, hogy elveszítem. Valamint igen, sokat gondolok rá, várom h lássam, de ez már így megy kb masfel éve, és ha eddig nem tettem sem ő sem én semmilyen lépést ezutan sem fogok. Csak tetszik, vonzódóm hozzá, de annyit nem ér, hogy a férjemet elveszítsem. És hogy más asszonnyal is elofordult e mar, hogy tetszik neki más, de visszafogja magat, valamint, rosszul kell e magam emiatt erezni
2019. ápr. 29. 11:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másokkal is előfordul. Amíg nincs konkrét fizikai vágy, addig nem gond.
2019. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, szerintem pont azért tetszik neked ennyire ennyi ideje, mert tudod, hogy ő a "tiltott gyümölcs". Bejön, de még nem ismered őt igazán, lehet, hogyha jobban megismernéd, már nem is tetszene neked annyira, elmúlna ez a varázs.

Amúgy koncentrálj egy kicsit a férjedre, dobjátok fel a kapcsolatotokat romcsi dolgokkal! Tök jó lesz, bűntudatod is megszűnik, és nem fogsz az idegen után vágyakozni.

2019. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
3-as vagyok...ne érzed magad rosszul, de szerintem nem jó ez . El kellene engedned,inkább ezt az energiát a férjedre pazarold:)
2019. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Velem is előfordult ilyen, pedig a kapcsolatom a párommal rendben volt, a munkatárs, aki megtetszett pedig elsőre csak emberileg jött be.


Én is nagyon megijedtem ettől és kerestem az okokat, hogy miért tetszik stb. De mivel nekem napi szinten emellett a férfi mellett kellett dolgoznom, így ki kellett találnom valamit. És a párom sokat is segített, hogy tudatosan leépítsem ezt a vonzalmat. Plusz az esetből hosszabb távon azt profitáltam, hogy már látom milyen hibákat követtem el, amik engedtek egy szimpátiát vonzalommá kinőni. Azóta már véletlen sem kerülök ilyen helyzetbe.

2019. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszu kapcsolatban elofordul

Ha nem leped az a hatarokat akkor semmi okod h rosszul erez magad miatta ...


Nekem is van ilyen vagyis volt, a 26 ev alatt parszor.

Tudom h a paromnak is volt ilyen ...

2019. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9es valaszolo!


Es hogy nyomtad el magadban az effele erzelmeket?

2019. ápr. 29. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!