Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek a barátotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a barátotoknak, hogy szeret, ha közben éveken át megcsalt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Nálam a szeretet azt is jelenti, hogy nem bántom meg a másikat tudatosan / fontos nekem, hogy jól érezze magát a kapcsolatban. Aki úgy csalja meg a másikat, hogy nem nyitott kapcsolatban vannak, arról ezt nem tudom elmondani.
2019. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nem adsz meg neki olyat, amit más megad?
2019. máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom nem kapok sok pozitív szavazatot de:

Nagyon sok barátnőm volt egyszerre (párhuzamosan) voltak komolyabban is, de akkor is nagyon ritka volt hogy egyszerre csak egy valaki lenne, azt hittem szeretem őket, mondtam is nekik (el is hitetek velük) talán szerettem is őket sőt imádtam a női nemet.. Aztán megismertem egy lányt és már az első randira úgy mentem el hogy addigra minden barátnőmmel szakítottam mert tudtam hogy ő az igazi..több mint 14 éve együtt vagyunk és eszembe se jutott hogy megcsaljam.. ha valaki igazán szeret akkor megváltozik érted.. egy életed van, ne pazarold az éveidet olyanra aki nem becsül meg, ha nem is annyira hogy a tenyerén hordozzon, de az a minimum hogy mondjuk ne verjen, ne csaljon meg, ne alázzon meg..

2019. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
....persze van kivetel.. nem mondom hogy azonnal hagyd ott, az egyik haverom majd 20 évvel ez előtt a legénybúcsún lefeküdt a táncos lánnyal egyszer..aztán megbánta és az óta más lányra sem nézett, nagy kár lett volna ha kitudódik és szakít vele a lány.. szóval fiúként azt mondom hogy lehetnek enyhítő körülmények, egyszeri alkalom volt, részeg volt, szakításban voltatok, kidobtad, nagyon megbánja és teljesen megváltozik utána vagy hasonlók..
2019. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 De La Cruse ***** válasza:
100%

Bari néni.

Ha megcsal akkor valamit nem kap meg amit mástól meg lazán megkap.

Miért dolgozna valamiért ami nem biztos, hogy az ővé lehet, miközben mástól simán megkapja.

Ha nem érzi a férfi egy nő mellett, hogy igazi férfi akkor téged sem fog egy idő után igazi nőnek látni és az elmaradt sikerélményei és magabiztossága olyanokhoz hajtják akik mellett negyed energiával erősnek, igazságosnak, kívánatosnak és igazi férfinak érzi magát.

És nem véletlenül nem említettem a szexualitást mert nem kell feltétlenül a szex mindezekhez, hiszen a maga helyén kell azt is kezelni.

Viszont ettől még lehet, hogy őszintén szeret csak a visszajelzésedig megzavarják, elbizonytalanítják és mások meg megerősítik magában.

2019. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
37%
Ahogy elnézem a válaszokat a sablon elnyűtt közhely az jön be mindenkinek a valóságot meg igen csak lehúzzák.Szeretem a feleségem,az életemet adnám érte de annyira szar az ágyban ,hogy sírni tudnék tőle.Hiába beszéltük meg -nincs hozzá érzéke és én elfogadtam az évek alatt.De a hiányt pótolom ahogy tudom ,van aki alkoholt fogyaszt,vagy drogozik néhányan elválnak.Szerintem ez mind rosszabb mégis inkább ezt fogadja el a férecseszett társadalom mint azt,hogy valaki máshol teszi teljessé az életét.A dugás nem egyenlő a szeretettel!!!Jó ha harmóniában vannak de ez ritkán van így ,vagyis többször hazudják azt,hogy minden rendben mint bevallják a bajokat.Kedves kérdező egy alapos ön vizsgálatra mindenképp szakíthatnál néhány percet.
2020. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!