Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek így a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek így a párotoknak, hogy nem csalt meg?

Figyelt kérdés

Csapatépítőn volt a kollégáival (akik férfiak). Nem is jött haza, reggel hívtam, hogy hol van és aludt! Utána gyorsan hazasietett. Szerintem biztos lefeküdt az egyik pasival.

Erre ő küldött egy fotót, amit reggel készített, hogy egy egy szobás lakásban voltak és 5-en voltak és mindenki ki volt dőlve, aludtak...

Szerintetek hihetek neki?


2018. jún. 29. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2018. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

"Nem is jött haza, reggel hívtam, hogy hol van és aludt! Utána gyorsan hazasietett. Szerintem biztos lefeküdt az egyik pasival."


Hát a te párod sem lennék...

2018. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy megcsalt, de az nagyon gáz, hogy nem szólt, hogy nem megy haza éjszakára. De te is fura vagy, hogy csak reggel hívod.
2018. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mind az 5 pasival lefeküdt. A gruppenezés mindenkinek kimerítő, jó hogy utána aludtak egyet mindnyájan.
2018. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Ja, amugy reggel mit csinaljon egy buli utan, ha nem alszik?


En sem lennek a baratnod.

2018. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
elhinném
2018. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Az én párom nem is menne ilyen helyre, amiért nagyon hálás vagyok neki.
2018. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Aki nagyobb cégekbe dolgozik, pontossan tudja mi folyik egy ilyen csapatépitőn, nem azt jelenti, hogy mindenképpen félre lép az aki ilyen helyre megy, de mint tudjuk, előfordulnak a piálás után nagy kavarodások, persze az is lehet, hogy csak ki ütötte az alkohol, ez az a dolog amit nem nagyon fogsz megtudni, bízz abba hogy jól választottál.
2018. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

A felesègem hasonlón volt mint a fèrjed,de ő vidèkre,Balaton mellè ment az àllítólagos "kollègàival".


Tudod hogy buktak le?

Màsnap tettek fel kèpeket a felesègem "kollègài" a facebookra,hogy hogyan törtènik a csoportos "kèpzès".


A kèpeken az làtszott,hogy a felesègem tàncikàlt ès smàrolt azzal a biztonsàgi őrrel,aki abban a boltban dolgozott ahol a felesègem.


Szembesítettem a felesègemet a fotókkal.

Tudod mi törtènt?

Azon a fotón ahol a felesègem àtkarolja a sràcot ès csókolóznak

letagadta a felesègem,hogy az csók lenne.


De a sràcot is elővettem,de ő inkàbb kilèpett a munkahelyèről ès azóta is bújkàl előlem.


Tudod egyet nem èrtek.

Ha akkor a sràcnak volt annyi esze ès bàtorsàga,hogy kikezdjen a felesègemmel ès elhívjàk magukkal bulizni,akkor ez a sràc mièrt nem mer elèm àllni ès a szemembe nèzni?


Azèrt mert egy gyàva alak.

2018. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
9-es: Miért kéne veled is szemeznie? Csak a feleséged akarta megdöngetni, nem téged. ;)
2018. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!