Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi-nika kérdése:

Férfiak! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy időszak mikor a pasimat megcsaltam. Igen tudom, nem szép dolog, de megvolt rá az okom.

Az a pasi akivel megcsaltam megtudta h szakítottunk. Ugyan úgy beszélgettünk, egyszer taliztunk is de nem volt olyan jó a szex mint azelőtt.


Most megtudta h újból járok az akkori barátommal, és kicsit mintha számonkért volna, és egyre többet ír.


Ez mit jelenthet? Jobban izgatja ha van valakim?



2019. máj. 5. 07:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Te visszamentél az általad módszeresen lebétásított barátodhoz?

Azóta átváltozott és minden hepi vagy mi?

Vagy annyira nem vagy jó nő?

2019. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#15

Azóta sokminden változott, főleg a szexben.


Haha te már csak tudod h milyen nő vagyok :D

Nem bizonygatom h ki mennyire tart jó nőnek.

2019. máj. 5. 10:17
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Elmondom mi volt :) hiszen tipikus

Alfacsávó aki három szinttel feletted van és sose ámított semmivel rád unt, te visszasomfordáltál a régi balfékhez,vissza, a már azóta a külvilág felé megideológizált és önigazolt régi langyos f@stengerbe.

Nem jött össze a lián,de alfacsávó továbbra is használna..és használni is fog.

15# voltam

2019. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

Én, mint nő mondom, hogy undorító, amit itt írsz. Mind a kérdés, mind a válaszaid.

Hogy tudsz ezek után magadra nézni?


Nem értem, hogy miért megy bele egy olyan ember kapcsolatba, akinek ilyen mélyen van az érzelmi intelligenciája.

Lehet, hogy nem vagy rossz ember, de az itteni megnyilvánulásaidból sugárzik az önzőség és a közönségesség.

2019. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#15

Azért válaszoltam így, mert nem láttad h miket írtak mások, ami már törölve lett!

2019. máj. 5. 11:26
 16/20 A kérdező kommentje:

10:34


Nem azért mentem vissza az akkori pasimhoz mert esetleg nem kellettem volna másnak, vagy mert az alfacsávó rámunt volna, csak szakítás után is sokat beszéltünk és akkor már jobban megértette a pasim h mi volt a gond, én is nagyon megbántam amit tettem, és nagyon hiányoztunk egymásnak, de persze igazatok van nem volt szép tőlem amit tettem. Erre nincs mentség, de nem úgy volt h gondoltam egyet és megcsaltam... na m1 senkinek sem magyarázkodom. Higyjetek amit szeretnétek rólam.

2019. máj. 5. 11:41
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
És a pasid el türi,hogy most is tartod a kapcsolatot a volt szeretöddel.Gratulàlok neki.
2019. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Rockarc ***** válasza:
75%

Kerdezo, amit leirtal a 7-es valaszodban, azt hivjak karmanak. Az erkolcsi szinted durvan alacsony. Nem tudom, hogy mire fogsz jutni se a regi, se az uj paroddal, de megerdemled. Mindenki olyan tarsasagban erzi jol magat, amilyen o is.


Vissza fog meg nyalni a fagyi idovel, amikor majd te nem leszel jo senkinek sem. Akkor majd raersz filozofalni azon, hogy a ki mint el ugy itel mogott, vajon milyen tartalom van.


Vannak emberek, akik elitelik a gatlastalansagot, onzoseget, erkolcstelenseget, hutlenseget, mert ok az ilyenektol meg akarjak kulonboztetni magukat. Te lathatoan nem, igy a sorsod determinalt abbol a szempontbol, hogy kikkel tartod a kapcsolatot. Elobb vagy utobb te is beszaladsz egy zsakutcaba.


A kerdesedre is reagalnek. En ilyen emberrel nem kezdenek, de en nem te vagyok. Igy azonosulni sem tudok vele. De kedves dolog a regi a paroddal szemben, hogy meg mindig tartjatok a kapcsolatot. Ilyenkor azert kitennelek egy szigetre, ahol csupa ilyen erkolcsi oszlop szaladgal, mint te, hogy a tarsadalom normalisabb reszenek ne okozzatok tovabbi karokat.


43F

2019. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Imádom ezt az oldalt. Itt csupa bűn nélkül való gerinctanulmány van jelen, akiknek annyiból áll a segítőkészségük, hogy kérdezőt szapulják. Nem volt szép, amit tett, ez tény. De ez a múlt. Mindenki a múltban elkövetett hibáiból tanul, még az ezt az oldalt előszeretettel felkereső erkölcsi fároszok is. Reméljük, ő is ezt az utat követi.

Hogy a kérdésre válaszoljak, sokaknak akkor válik valami/valaki fontossá, amikor veszni, vagy legalábbis veszélyeztetve látja. Addig elringatja magát az illúzióba, hogy ő tulajdonképpen bármikor megszerezhet azt a valamit/valakit, hisz nincs vetélytárs. Ha borul ez a kép, az veszteségérzetet generál, veszíteni pedig senki sem szeret.

2019. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#20

Végre valaki.

Köszönöm szépen a normális válaszodat

2019. máj. 6. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!