Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratomat, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratomat, majd amikor ugy volt, hogy el fogom hagyni, osszevesztem a szeretommel, aki megsertodott es fakepnel hagyott. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Baratommal egyutt elunk , mivel lebuktunk a 3.al, elkoltozom. A baratom meg igy is ragaszkodik hozzam , megbocsanata es hosszu evekrol beszelunk. Nem egyszeru, de tudta a szeretom h lepek csak lakast kell talalnom. Egy vita alkalmaval megsertodott m azt vagtam hozza h hanyagoltnak erzem magam es a jelenlegi is tobbet keres mint o . Ezutan eltunt , hiaba hivtam , irtam. Egyszer valaszolt, h legyek boldog a baratommal, olyat mondtam ami miatt o nem akarja. Majd miutan kerdeztem h akkor vegyem lezarasnak h napok ota nm reagal , nem valaszolt. Iszonyu makacs , nem tudom mi van. Azt varja h en fussak utana vagy lyen konnyen kiabrandult? Akkor nm is volt igaz..lassan 6 honapja voltunk egymasnak ugy tunt szeretjuk egymast majd jon egy vita es eltunik?? En tenyleg nm ertem.pont amikor a legnagyobb szuksegem lenne ra. Nehez nekem 6 ev utan kell lezarnom a kapcsolatot, tudta mit vallal. Korabban mondta h lehet h el kellene tunjon egy idore h konnyitsen a dontesemen m akkor meg hezitaltam. De megint mas ha ugy hagy ott h elmondja mi van v szo nelkul. Egyre rosszabb ez nekem mit tegyek?? Nem akarom vegleg elvesziteni vele akartam lenni. Olyan eros alapnak ereztem ot , erre itt hagyott..27n
2019. máj. 11. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Unalmas ez a szombat este, mi? Látszik.
2019. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Megérdemelted
2019. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha valakinek akivel csak 6 honapja vagy együtt (dúl elvileg a love), azt mondod, hogy hanyagol és ahelyett, hogy ezen változtatna, inkább lelép: szerintem előrevetíti a jövőbeli kapcsolatotokat. Ez csak 6 hónap, mi lenne 1-2-3 év múlva- már ha eljutnátok egyáltalán odáig. És nem, ne koslass utána, a lelépése nem a te döntésed megkönnyítésére szolgál, ez egy hatalmi játszma a részéről!

Érdemes lenne viszont átgondolnod, hogy a "barátoddal" mi romolhatott el, tudtok e ezen változtatni, hiszen ha túl tud lépni az egóján, téged tesz saját maga elé, az azért csak jelent valamit, nem? (Ellentétben a szeretővel, aki elsőre lelép). Ha mégis úgy döntesz, hogy nem maradsz a mostani "barátoddal", akkor azt ne egy másik pasi miatt tegyed, hanem magad miatt.

2019. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
A múltkori válaszok közt egy sem volt hasznos?
2019. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
😄😄
2019. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Két szék közül a pad alá, ügyes vagy és gerinctelen. Megérdemled ennek minden következményét.. Undorító egyébként, hogy csak akkor léptél volna, ha bele tudsz ülni a jóba és a biztosba..
2019. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mikeXxX ***** válasza:
84%
Ez egy brazil szappanopera forgatókönyve 😂?
2019. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hívják úgy hogy két szék közül a pad alá estél. Így jártál. Aki előbb félrek*r minthogy normálisan lezárná a kapcsolatát az meg is érdemli ezt.
2019. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsi az egyik szek megvan csak nem kell.
2019. máj. 11. 20:36
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Még hányszor fogod megkérdezni? Az elmúlt napokban kaptál ugyanerre a kerdesrer minimum 50 választ. Mazsolázz azokból...
2019. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!