Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemreg vagyunk egyutt, szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg vagyunk egyutt, szinte alig, de osszevesztunk es ugy megsertodott, h eltunt. Napok ota nem reagal. Ilyen van? Visszajon meg?

Figyelt kérdés
Ferfi es igy megsertodjon? Tudom h makacs es nagyon onfeju, de ha szeret h lehet a makacssaga az elso? Egyik pillamatrol a masikra elmulik minden erzes? Ezt nem ertem..azt varja h en keressem, hat nem fogom miutan o hagy fakepnel. Vajon ha nem keresem jon meg v vegleg elhagyott se szo se beszed?? 28 n
2019. máj. 10. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Min vesztették össze?
2019. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
* vesztetek
2019. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Mégis miért akarnád, hogy egy ilyen kiállhatatlan, hisztis, éretlen selejt alak visszajöjjön? Folyamatos drámában akarsz élni? Ha van egy kis eszed akkor se fogadod vissza, ha térden csúszva könyörög..
2019. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem keres mert makacs. De te sem keresed mert te is makacs vagy. Ha azt írod nem rég vagytok együtt, milyen szerelemről beszélsz? Lehet neki ez elég volt hogy kiábránduljon belőled. Ha már első veszekedést így reagaljatok le, akkor amúgy sincs értelme ennek.
2019. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De egy ferfi kepes lelepni se szo, se beszed 4 honap utan ??? Elojel nelkul, kis vita volt , csak megsertodott. Es piszkosul faj h csak igy eltunt , elhagyott. Hivtam nem vette fel, irtam hiaba. Elolvasta es ennyi. Tobbet nm fogok tenni nm erzem magam hibasnak miert alalazkodjak meg.
2019. máj. 10. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, van olyan, akinel ez a a lezaras, hogy eltunik es annyi. Nem ismerjuk a baratodat. Meg azt sem, hogy egyaltalan voltak-e meg iranyodban tenyleg erzesei, vvagy csak veled hitette el es ez kapora jott.
2019. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak ürügy kellett neki a szakításhoz.
2019. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De h lehet valaki ennyire szanalmas. En soha nem tudnek csak ugy eltunni :(
2019. máj. 10. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

A végére már szánalmas is lett...

Nyilván nem kis veszekedés volt, ha annyira sikerült megsérteni, hogy napig szóba sem áll veled. Ha ilyen szinten a lelkébe gázoltál vehetnéd a fáradtságot és bocsánatot kérhetnél, megkérdezhetnéd mivel bántottad meg...

2019. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajat magat huzta fel alaptalanul . Ennyi .
2019. máj. 10. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!