Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezhet olyan nő, aki mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan nő, aki mindenkinek bejön?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel együtt dolgozik a barátom, nőies, hatalmas melle van, vöröses a haja, szeplős. Eddig azzal nyugtattam magam, hogy oké, bárhogy is néz ki a nő, a barátomnak a hozzám hasonló vékony, barna hajú lányok jönnek be, szimplán nem a típusa. A haverjainknak megmutattam a csaj fotóját és az összes pasi egyből (még akinek van barátnője, az is) "Uhh, nem semmi".

Még ekkor sem keseredtem el, tudom, hogy a barátomnak az "okosabb" kinézetű nők jönnek be, aztán a napokban felfedeztem, hogy instagramon végiglájkolta a csaj összes képét, beleértve a pikánsabbakat is. Mindennap szinte együtt dolgoznak egy projekten még kb 2 hónapig.

Nem tudom egyszerűen túltenni magam ezen, mindig azon agyalok, mikor hagy el, mikor mondja el valamelyik ismerősünk, hogy megcsalt. Fogalmam sincs, mit tegyek, de megőrülök lassak a féltékenységtől, félek, rámegy a kapcsolatunk.

30/N


2019. máj. 12. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Olyan, aki külsőre 10-ből 9-nek bejön, nyilván létezik, miért ne.

De olyan, akivel mindenki szívesen kezdene kapcsolatot, nyilván nincsen, lehetetlen.

Nőként nem értem, miért extra egy vékony, nagymellű nő, mikor a kicsi sokkal esztétikusabb.

2019. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

hm hát kinek mi az esete ugye

nem vagyok gizda de ez úgyis névtelen oldal így leírom hogy én 10ből 7nek bejövök úgy tapasztalom

mivel szép hajam van szép arcom jó alakom

akinek nem jövök be annak a ruháim stílusa miatt nem jövök be mert vannak akik a visszafogott lányokat szeretik én viszont általába műszempillá teszek pirosítót szájfényt sok aranyat stb

meg azért hozzátenném hogy amit az elején írtam a bejövök nekik alatt azt kell érteni hogy lefektetnének

legalábbis gondolom én

de úgyis mindegy mert vőlegényem van :D


a másik meg, hogy egy lájkon nem érdemes felkapni a vizet de én a helyedbe tuti megfigyelném a csávót hogy viszonyul a továbbiakban a kolléganőhöz

de neki ne szólj mert ha ne adj isten van valami (remélem nincs) akkor óvatosabb lesz ha látja rajtad hogy gyanút fogtál és nehezebb lesz elkapni

2019. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, túlzásba viszed. A munkahelyén nyilván egymás mellé osztották be őket, ez nem ugyanaz, mint ha titokban randizgatnának. Ráadásul 2 hónap múlva úgyis vége. Ha otthon nem tapasztalod, hogy kevesebbet foglalkozik veled, akkor nincs miért aggódnod.
2019. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne azon agyalj szerintem, hogy más nők hány pasinak jönnek be, hanem azon, hogy miként rázhatnád helyre az önértékelésedet, mert itt abban keresendő a probléma.
2019. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Egy dolgot tisztáznék, amivel nem elkeseríteni akarlak. Attól, hogy a pasidnak a vékony barna nők tetszenek, nem jelenti azt, hogy kizárólag egy ilyen nőbe szerethet bele.

Teljesen feleslegesen aggódsz és tépelődsz. Ha a pasid szeret, akkor lehet akármekkora is a csaj melle. Ha jól néz ki, tuti meg fogja nézni. De ez nem jelent semmit. Minden egészséges férfi szívesen megnéz egy szép nőt.

Azért azt tudd, hogy a féltékenykedéssel csak mélyíted a szakadékot kettőtök között.

2019. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én páromnak két féle nő jön be: a szemüveges és a nem szemüveges.

Neked milyen pasik jönnek be? Klassz lenne, ha a pasid is parázhatna ilyen hülyeségen.

2019. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!