Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elég sok mindenkinek bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sok mindenkinek bejön a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval egyszer már szakítottunk, de ennek semmi közenem volt ahhoz hogy hát több mindenkinek fáj rá a foga. Most viszont újra együtt vagyunk. Ahogyan egyre több időt töltünk együtt, meg ki járkálunk a haverjaival észreveszem, hogy egyre több lány szeretné őt. Persze ezt mindig meg is mondom neki, és ő is mesélt ezekről egy pár érdekes storyt, ami igazolta, hogy nem tévedek. Viszont most is mesélt egy dolgot ami tegnap történt. Egyik legjobb haverjának a barátnője eléggé ráakaszkodott... Persze nagyon örülök, hogy ezt így elmondja nekem és nem titkolózik előttem, így legalább megbeszéljük. Viszont tudom, hogy szeret és nem hagyna el értük, de ez akkor is zavar azért...

2014. aug. 9. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Mindenről beszámol, de engem akkor is zavar, de megpróbálok nem féltékeny lenni és elhülyéskedni a dolgot. Az egyetlen probléma az, hogy a barátom úgy tartja, hogy nem csak fiú, hanem lány barátai is lehetnek, azt nem érti meg, hogy az a lány aki már kezdetektől flörtöl vele, az nem elégszik meg egy sétával vagy egy közös ebéddel. De már inkább nem idegesítem magam, ha megcsal ugysem tehetek ellene, s szerintem minél inkább hisztizel és féltékenykedsz annál rosszabb, mert a másik csajhoz kergeted vele. Ha van esze és nem csak a f"rka vezérli, akkor ugysem csal meg.
2014. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló neked mennyi idős a barátod?:) Enyém 17, és én is annyi vagyok.
2014. aug. 9. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Zárd be a szekrénybe és legyen nálad a kulcs.
2014. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Talán axe-ot használ v mi
2014. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni az ellen, hogy ne tetsszen a barátod más lánynak. Örülj neki hogy őszinte, és próbál minden olyan dolgot elmondani neked amiből lekövetkeztetheted, hogy nincs mitől félned.
2014. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!