Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom és megbánta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom és megbánta, szerinte ez hozta helyre az életét. Meg lehet bocsájtani?

Figyelt kérdés

Ő vallotta be mert bántotta a bűntudat. Mindent el mesélt, egy egész éjszakát beszéltünk át. Nagyon sírt, és én is. Szerinte nagyon nagyot hibázott tudja, de most jött rá mit is akar az életben és, hogy többé nem tudja más nőhöz érni, tudja hogy csak én kellek neki. Tudja h nem mentség semmi, a szex nem jött össze mert az idegességtől nem állt fel neki...

Szeretné ha rendbe hozhatná, mindent meg próbál tenni értem.

Gyűlölöm érte, de sok mindent meg éltünk és szeretem. Az utóbbi időbe rengeteget dolgozunk és nem foglalkoztunk egymással. Bem kívántam a szexet és nem nedvestem be aem. Úgy érzi talán emiatt lett hűtlen, de maga sem érti, hogy tehette. Tanácstalan vagyok



2019. máj. 17. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Neked kell eldönteni, együtt tudsz-e élni a helyzettel. Fontos szempont, hogy mióta vagytok együtt, és van-e gyerek.
2019. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Megkoszonnem az oszinteseget, hogy legalabb oszinten kopott szembe, de konstatalnam, hogy en nem ilyen minosegu embert keresek az eletembe. Ez a faszi most akarmennyit is sirdogal, az elso adando alkalommal ugrana mas no agyaba, amikor valami komolyabb problematok lesz, mondjuk egy terhesseg utani idoszak vagy ne adj isten egy betegseg. Es utana ismet meg ot kene sajnalni, hogy de ez azert lehetett mert brühühü a te vaginad eppen nem ugy viselkedett, ahogy urasaga azt elvarta volna.

"szex nem jött össze mert az idegességtől nem állt fel neki..." ezt meg remelem, eszedbe se jutott elhinni. Jo, hogy nem mar azt hozza ki a sztoribol, hogy igazabol meg se alazott teged, es az egesz egy ideges baleset volt.

2019. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvastam el a felesleges sallangot,csak a nagybetű kérdést.

És NEM,nem lehet megbocsájtani!

2019. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

A bűntudat valójában nettó önzés. Döntött, hogy az a fontosabb neki, hogy ő hogyan érzi magát. Inkább megbánt téged. És gyakorlatilag csak a férfiasság hiánya akadályozta meg abban, hogy valaki másba mártsa a farkát. Jah és még van pofája rád fogni, h azért, mert kevés volt a szex. És kérdezed, mit csinálj egy ilyen féreggel?



Persze, meg lehet bocsátani. Csak a bizalom nem fog helyreállni soha. Anélkül meg szerintem semmilyen kapcsolatnak nincs értelme.

2019. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tudnám megbocsátani. Az megtörtént,


Utána már könnyű beszélni...hogy jajj hozzuk rendbe jajj így meg úgy...meg a lóf**aszt.


De te döntesz, de aztán ne legyen sírás.

2019. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lilla64 ***** válasza:
84%
Nem.Ha most megtörtént,megtörténik máskor is,mert ugy-e te az elsőt is megbocsájtottad.De ez csak az én véleményem.
2019. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Meg lehet bocsatani, de nem muszaj, ahogyan szakitani sem muszaj csak azert, nehogy masok gyengenek tartsanak. Beszelgess vele es gondolkodj a dolgon, nem kell kapkodnod a dontessel. Csunya dolgot csinalt, de azt el kell ismerni mentsegeul, hogy legalabb eled allt es nem masoktol tudtad meg. Ha nem igy tett volna akkor egyertelmuen arra szavaznek, hogy kar megbocsatani. Szerintem gondolkodj meg, egy honap mulva is befejezheted, ha megsem megy.
2019. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Mint ha az én történetemet olvastam volna. A pasim megcsalt sírtam mint a fene teljesen összetörtem aztán rá kezdett ő is sírt mint egy hisztis gyerek hogy nem akarta meg engem szeret és hogy soha többet nem tesz ilyet. Undorodik magától nem is érti miért vagyok még vele stb stb szóval tipikusan az hogy én éreztem magam szarul amiért ő sír. Átvert. Amint találkozott vele ugyan úgy folytatódott minden. Elhagytam.
2019. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:
85%

Velemenyem szerint a megcsalas nem egy "botlas", hanem tudatos dontesek sorozata. Valahogy csak le kellett szerveznie a randikat, az ottletet, a felallt, nem allt fel kozul is konnyebb az utobbit mondani ahelyett, hogy szemet voltam. Szoval mar jo ideje hazudik neked, a megcsalas megtortente, mar csak hab a tortan. Ha ugy is tortent, ahogy o mondta neked, az is csak annyit jelent, hogy nem azert nem fekudt le a masik novel, mert nem akart, hanem azert, mert meg ahhoz is bena volt.


De szerintem ez a nem allt fel inkabb egy muvi a'loszinteseg, amivel csak a labadrol akar levenni. Lam milyen kulonleges vagy, mas a nyomodba sem er. Azt kell mondjam, az ilyen ember nem valtozik meg. Mashol huzza meg a vonalakat erkolcsi szinten, neki belefer, hogy heteken honapokon keresztul hazudjon rola, hogy hol van es mit csinal, meg kivel. Ez a buntudat dolog is erdekes, a legtobben beledoglenenek, de akkor sem mondjak el. O latszolag nem birta tovabb es ezert elmondta, igy rad terhelve a dontes jogat a jovorol.


Neked kene donteni, ami eleg egyertelmu lenne, de eloadta a hattyu halalat, hogy legyen a merleg masik serpenyojeben is valami. A hutlenseg mindig voros vonal, aki atlepi az szamoljon a kovetkezmenyekkel. Nekem nem tunik tul ferfiasnak a parod.


43F

2019. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Tudom,hogy úgy látod,hogy jaj meg kellene bocsájtani ,mert sír is meg szeret is,meg azt mondja,hogy szeret meg fog változni balbla. Még én is elhittem addig a pontig míg azt nem írtad,hogy azzal indokolta a dolgot,hogy egy ideje sokat dolgozatok,meg nem szexeltetek annyit...na nekem itt lenne lapát a pasi 10000%-osan. Az életetek során rengeteg ilyen lesz még főleg ,ha lesz gyerek,terhesség alatt ,után,míg pici a gyerek,vagy iskolába jár tanulni kell vele stb stb. 1000x meg fog még téged csalni ez a pasi ezt már most borítékolom neked.
2019. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!