Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít hogy tinderről lányokat hívok fel filmezni amíg a barátnőm külföldön van, de semmi nem történik?

Figyelt kérdés
Barátnőm elmegy félévre Washingtonba. Van egy nagyon jó nagy led TV és ki szeretném használni, jó sokat szeretek filmezni de egyedül utálok, azért gondoltam hogy tinderről felhívok lányokat filmezésre. Természetesen hozzájuk nem fogok érni.
2019. máj. 19. 15:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören a kérdésre a válasz: igen.
2019. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Maltodextrin válasza:
50%
A kocsmában is van tévé. És emberek is. Szerintem süketelsz.
2019. máj. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
62%

Először azt hittem rosszul olvasom. Mi van? :D

Basszus, ne már...

Nekem csak fiú barátaim vannak. Szoktam velük lógni, átmenni hozzájuk filmezni, Társasozni vagy csak iszogatni, DE a barátom mindig tud róla. Ha nem is éppen akkor, de utólag elmesélem milyen napom volt, kikkel voltam, mit csináltunk.

Ha szereted a párod, akkor egyrészt nem társkeresőről keresel magad mellé filmezős partnert, mert totál hülyének fog nézni. Másrészt az alapból sem jó, ha nincsenek barátaid. Nem szabad, hogy csak a kapcsolat legyen az egyetlen jó dolog az életedben. Mi a hobbid? Mit szeretsz csinálni? Járj el társaságba, akár edzeni, vagy film klubba, könyvtárba... Mindegy. Oda, ahol vannak emberek. Ne feltétlen lányokkal akarj ismerkedni.

Nekem világ életemben csak srácokkal ment a barátkozósdi, a lányokkal valahogy mindig egymás haját tépjük...

Egyik barátomnak se tetszett a tény, hogy fiú barátaim vannak, de mindenki bízott bennem, mert őszinte vagyok.

De ha a háta mögött csinálsz ilyeneket, ne csodálkozz ha szét mentek.

2019. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!