Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha felregi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha felregisztálok az egyik társkereső oldalra?

Figyelt kérdés

badoo vagy tinderre

Nem akaom megcsalni, nagyon szeretem. Ő volt mindenben nekem az első. Hónap óta csak vitatkozunk párommal.De abban egyetértünk hogy egyikőnk se akar szakítani.


2019. ápr. 5. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz szakítani, akkor minek a társkereső?!

Mit akarsz találni? Kiskutyát?

2019. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Először csak beszélgetsz lányokkal. Aztán megtetszik az egyik. Utána pedig már találkoztok is. Sokkal kedvesebb mint, a barátnőd,akivel csak veszekszel. Ezért testi dolgok is történnek. Pedig te nem akartad.


Tehát a konklúzió az, hogy vagy oldd meg a gondod vagy szakíts. Gondolom vannak konkrét gondok,ami miatt sok a veszekedés.

2019. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Hónap óta csak vitatkozunk párommal."-s erre a megoldás a társkeresőzés? Ne legyél gyerekes, foglald le magad egy-egy normális hobbival.
2019. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány
2019. ápr. 5. 08:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy te vagy a lány, amit írtak, ugyanúgy érvényes.

Azért akarsz társkeresőzni, mert addig nem mersz szakítani, amíg nem tudod biztosan, hogy lesz valaki más.

Ez pedig gerinctelenség. És igen, megcsalás is.

2019. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, megcsalás. Nem is értem, miért akarsz társkeresőzni, ha szereted, nem akarod megcsalni és szakítani se akarsz? El kellene döntened, hogy mit/kit szeretnél. Ha a párod, akkor ne társkeresőzz, hanem próbáljátok meg rendezni a problémákat. Ha nem megy, nem akarod, akkor szakítsatok, váljatok el békében. Aztán utána szabad emberként nyugodtan regisztrálj bármennyi társkeresőre. Nem kell liánozni, egyik kapcsolatból a másikba ugrálni.
2019. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz, a kapcsolati problémáidon mennyiben segíthet majd ez a dolog?


Ui.: Csak nehogy megtaláld ott a párod :D

2019. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Exem ugyanúgy társkeresőzött mellettem és dicsekedett vele, hogy a ..k a pénzére hajtanak.
2019. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szo amit keresel a tiszteletlenseg. Eleg szomoru, h manapsag a huseg egyetlen fokmeroje a testiseg.
2019. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szingli voltam, a Badoon keresgélve rátaláltam barátnőm párjára. Ő nem ismert engem, én is csak látásból és közös fotókon láttam. Kikezdett velem. Nem válaszoltam, csak átküldtem barátnőmnek, hogy lássa, kivel van dolga. Ennek két éve, azóta is együtt vannak. Néha teljesen mindegy, ki és mit csinál, amíg van egy hülye, aki mindent megbocsát.
2019. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!