Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Attól még lehetek hűséges, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehetek hűséges, ha soha nem csaltam meg senkit, és szerintem nem is tenném, de voltam már "harmadik"?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Igen.

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

2019. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

"és szerintem nem is tenném,"


Már bocsi, de ez nem egy határozott kijelentés. Amit írtál abban benne rejlik az is, hogy képes lennél a megcsalásra is.

Simán kinézném belőled, ha már voltál 3. fél.

2019. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Hűséges lehetsz, de gerinces nem.
2019. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Fruzs33 ***** válasza:
50%
Miért ne? Abszolút nem függ össze.
2019. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

De, összefügg. Nekem a hűség alapvető, a házastársi hűség szent. Undorodok az olyanoktól, akik szeretőt keresnek. Semmilyen körülmények között nem lennék harmadik. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy vonzódjak egy hűtőékhez.

Olyat se ritkán látni, hogy mindkét szerető házas.

Aki ilyenbe belemegy, az nem fog tudni uralkodni magán, ha jön a kísértés. Tökéletes kapcsolat pedig nincs, ahol évtizedekig nincs mélypont, amikor "befér" az a bizonyos harmadik.


A másik a mentalitása az ilyen embernek. Ő nem tehet róla, ő csak szerelmes lett, nem ő fogadott hűséget, ha nem vele, akkor megtenné mással, stb. Ezeket ugyanúgy elő lehet venni, mikor félrelép: nem tehet róla, csak szerelmes lett, miért hanyagolta el, és társai.

2019. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Soha ne mondd, hogy soha!!!
2019. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem függ össze. A hűségaz az két ember, a harmadiknak a megcsalásban gyakorlatilag alig van szerepe.
2019. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Mindig minden összefügg. Ha én hűséges típusnak tartom magam, akkor nem megyek bele szeretői státuszba. A kettő nem fér össze. A hűség pozitív, a szeretői státusz meg negatív.

És saját magamhoz, erkölcseimhez, értékeimhez nem lehetek hűséges? Nos?

2019. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#2: Azért írtam, hogy szerintem, mert soha semmi sem biztos. 99,9%-ban úgy gondolom, hogy én nem tudnék megcsalni senkit.
2019. máj. 5. 17:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 30 éves koromig hűséges voltam, viszont voltam sajnos akaratomon kívül harmadik. Az sem túl kellemes, amikor megtudod, hogy egy házas férfiről van szó, mert annyira takargatta a magánéletét.
2019. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!