Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy élte túl a megcsalást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy élte túl a megcsalást? Megcsalás után együt

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

3x bocsajtottan meg de mind a 3x belehaltam kicsit..a 4.utan mar nemment.rajottem hogy ami nem megy nem szabad eroltetni.nem szabad hinni a valtozasban.

23L

2019. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lilla64 ***** válasza:
96%
Rohadtul szenvedtem,de megbocsájtottam,mert szerettem.Megtette másodszor,sőt harmadszor is.Akkor már elegem lett és kiléptem a kapcsolatból.Azóta egyedül vagyok.
2019. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ugy dontottem a meltosagom fontosabb.Elvaltam. A statisztika azt mutatja h aki egyszer megteszi megteszi ujra.Lasd elozo valaszolok.
2019. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelt a duma, hogy jajj ezért meg azért, meg valaki így bánja úgy bánja.


Megtörtént és megtette. Innentől a bizalmam egyenlő lett a nullával.


Megmondtam, hogy ha idáig jutott inkább szakított volna mint megcsal.-

Szóval részemről vége volt.

2019. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátottam, hiba volt. Én nem tudtam bízni már benne, ő meg nem tudott már hűséges lenni, újra megtette.
2019. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs megbocsátás! Megcsalás az megcsalás! Viszlát!
2019. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtottam. Nem volt hiba! Azóta is együtt vagyunk. Nagyon fájt, hatalmas lecke volt. Sokáig tartott feldolgozni, de nem lehetetlen túl élni és túl lépni.
2019. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sághegyi Péter ***** válasza:
33%
Az első hat válaszoló mindegyik érzelmi (pszichés) megközelítésből viszonyult a dologhoz kizárólag. Úgy látom valamennyien hölgyek. Szerintem nem szabad a dologból kihagyni, hogy egy párkapcsolatban mind a két félnek van felelősége egy ilyen esetben. Nem mondom, hogy a felelősség egyforma nagy. De ez is még a pszichés megközelítés. Nézzük a biológiait. A hímek az élőlények között mind arra vannak programozva, hogy minél több ellentétes neművel párosodjanak. Ezen túl még önbizalom növelő tényező is. És ki nem akarna a meglévőnél több önbizalma? A párkapcsolat (házasság) szavakban legalább is egy életre köttetik a megcsalás pedig egy vagy néhány alkalomra szól és nem egy életre. Ha mégis, akkor a verkli elölről indul mert valószínűleg válásra kerül sor. Persze vannak akik idő előtt indítják újra a verklit.
2019. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megbocsátottam neki egyszer, másodjára is az exe kellett. Szóval nagyon nem érte meg.
2019. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!