Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miben változott párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott párotok viselkedése miután megcsalt titeket? Hogyan vettétek észre magát a megcsalást?

Figyelt kérdés

Változott valamit a viselkedése? Vagy konkrét dologban bukott le? Üzenet, rajta kaptátok. Hogyan lepleződött le?

Még tudtatok bocsátani?



2018. nov. 21. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig talált valami kifogást, hogy ne kelljen szexelni. Mivel én próbálkoztam nála, így a csókolózással elkaptam egy vírust, ami szívizomgyulladást, májkárosodást okozott. Eleinte még nem sejtettem, hogy miatta lettem beteg, így amikor kezdtem rosszul érezni magam, viccesen azt mondtam neki a telefonba, hogy el kell mennem a körzetihez, mert valami bajom van, és biztos ő fertőzött meg. Ekkor megtörten bevallotta, hogy megcsalt, és elkapott valami xart, pedig csak lecumizta valaki. Sose felejtem el azt a döbbenetet, amit akkor éreztem. Így el kellett mennem komplett tesztsorozatot csináltatni mindenre, beleértve az AIDS-et is. A doki azt mondta, a pici gyerekünket csak akkor tesszuk ki a vizsgálatoknak, ha valami tünete lesz, vagy a férjem AIDS pozitív lesz. Szerencsére azt megúsztuk. Ha nem kapta volna el ezt a xart, sose derül ki. A szexet is csak azért kerülte velem, mert addigra neki a farkán tünetei lettek.

Szóval nem kell kimondott aktus ahhoz, hogy ajándékot hozzon haza valaki.

2018. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos ajándékokkal halmozott el. Óriás rózsacsokor csak úgy stb. Aztán egy üzenettel bukott.
2018. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan vettétek észre magát a megcsalást? Rajta kaptam a nővel az ágyunkban aki a legjobb barátnőmnek hazudta magát évekig ,és velem azért nem óhajtott sexelni az ex mert azzal megcsalta volna akit szeret,de én voltam a felesége engem csaltak meg mindketten hátba támadtak, a legdurvább h csak azért volt velem addig is mert sajnos anyagi háttér voltam neki,tehetős család örökség,vállalkozás.. De sose érzett irántam semmit. Én voltam a hülye és a vak hozzá se kellett volna mennem megkíméltem volna magam az egésztől,kidobtam a kukába sok évet .. :(
2018. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Előre bocsájtom, hogy végül együtt maradtunk.Elsősorban a gyerekek miatt illetve én megbocsájtottam.Kapok majd hideget -meleget. Nem érdekel, Épp anyagi jólét szintre léptünk.Nem adtam másnak.De mostanra szuper minden és már tudom, hol lehet elszúrni.És figyelek.Ez az egyik hátránya a megbocsájtásnak, hogy utána a bizalom nem igen lesz a régi.

DE ismerem a férjem értékeit és tudom, nem lenne jobb nélküle.Esetleg más p..ccsel..

Tehát: Az addig szexmániás férjem egyre ritkábban nyomult..kb két hetente.Előtte szinte két naponta.Mivel rengeteg probléma volt abban az időben, gyerekbetegségek, műtétek stb..Igazán nem is tudtam Rá figyelni.

MAJD új telefon és nonstop babrálása telefonnak.

Végül két hós volt a kapcsolata amikor egy üzenet lebuktatta, nem nyomoztam.Ő hagyta elől a telcsijét épp azért mert sosem nyomoztam.És felvilant az üzenet..akkor sokkot kaptam.Átlagos súlyomból egy hónap alatt ledobtam 10 kilót.(bombázó lettem, tapadtak a pasik..önbizalmam az egekbe emelkedett és a férjem újra látta a NŐT bennem, elvarázsoltam!Ennek ellenére összeroppantam...Megbeszéltük,Terápiára is elmentünk.a Szerető nem igen akart lekopni...Nehéz időszak volt.Ennek már 5 éve.

Hogy nyugodt vagyok-e?

NEm.Megbízom-e a férjemben? ezek után már sosem..

De mégis jó így .Kényelmes. És szeretjük egymást!Szex fantasztikus.(ez volt az ok, amiért lépett)

Jöhet a hideg meleg a mi életünk!!

2018. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

"NEm. Megbízom-e a férjemben? ezek után már sosem..


De mégis jó így"


ez oximoron, magadnak mondasz ellen.


hogy lehet szuper meg jó, ha az alapvető dolog hiányozik: a bizalom?

2018. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó!

Tudom..ambivalens.Mégis ezt választom!

A bizalom nem dübörög gőzerővel.De lehet, hogy az a baj, hogy korábban a tűzbe tettem volna érte a kezem.

Mindenesetre , azonos értékrendünk van, azonos hobby.Sok sok közös kapcsolódási pont(gyerekeinken és a gazdasági közösségünkön kívül persze) negyvenes nőként új pasit nem fogadnék a házamba..Ha esetleg a férjemmel hosszútávon mégsem működne, nekem akkor sem kellene új pasi.Max szeretői státuszba.De biztos nem tudnék új rigolyákat stb megszokni.Nekem sincs könnyű természetem és a férjemet csodálom, hogy elvisel.Bár szte tündér vagyok, ha épp nem "senkineszóljonhozzám" állapot uralkodik rajtam.

2018. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!