Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti lecserélnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lecserélnétek a pasitokat egy idő után, egy jobb csávóért?

Figyelt kérdés

Például:

1,Ha rátok nyomúl egy jobb fiatalabb pasi

2, ha megunjátok ..

3,egy pénzes pasi megy rátok

De Az idő múlásával párotok még mindig ugyan olyan jó ember jólbánik veletek de viszont öregszik..



2019. jún. 5. 18:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Oh cukik vagytok csajok...

Szóval a legtöbb nő nem tenne ilyet)

2019. jún. 5. 20:53
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon egyszerű oka van: hiszek a szerelemben és hűségben.
2019. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem férfit még azért nem cseréltek le, mert öregszik. azt el tudom képzelni, hogy egy rossz, tartalom nélküli kapcsolatban egy vonzóbb, gazdagabb udvarló jelenléte okozhat kavarodást esetleg emiatt váltana is a nő, de az, hogy öregszik az aktuális párja, az szerintem legfeljebb a nők 0,0001%-át zavarja. A nőket szokták lecserélni, mert öregszenek, egy frissebbre, feszesebbre, fiatalabbra, akinek még nem lóg a melle a szoptatástól (és nyilván ez sem a 30 alatti korosztályt érinti). Férfiaknak még jól is tud állni az öregedés, ha jól karban tartják magukat.


Amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak: nem, nyilván most hogy rendben van a kapcsolatunk és szuperszerelmesek vagyunk, így természetesen nem cserélném le semmi pénzért. Ha megromlana a kapcsolatunk, ha nem éreznénk már jól magunkat egymás mellett, akkor külső hatásoktól függetlenül szakítanék, mert minek tovább lenni valakivel, akivel már nem szeretjük egymást.

2019. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem !!
2019. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Seggre fogsz te esni:)
2019. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem cserélném le. Ha velem öregedett meg,és szeret,jól bánik velem,miért döfném hátba.

Ráadásul ha ő nem tette meg ezt velem (aki szintén öregszik,ergo senki sem halhatatlan) akkor hűséges maradok hozzá,mind addig amíg ő is az hozzám.

Én az “azt adj amit kapsz” elv híve vagyok.

Ja és a másik oldalt megvilágítva, egy pénzes pasi ugyanúgy rám unna, és akkor meg hiába dobtam el mindenem.

2019. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést fordítva kellene feltenni,hogy a férfi lecserélné -e...? Az estek 80%-ában szerintem igen. Kevés olyan férfit lehetne találni aki nemet mondana egy gyönyörű fiatal nőnek,főleg ha a nő akarná is őt,el akarja csábítani stb...Ha meg pénze is lenne ennek a nőnek hajaj :D

Kérdező nem tudtad,hogy a férfi ahogy öregszik egyre jobb lesz a nők szemében? Így elég furcsa pont ezt megemlíteni ,hogy öregszik??! :D

2019. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
,,nem tudtad,hogy a férfi ahogy öregszik egyre jobb lesz a nők szemében?,, Nem ezt nem tudtam..
2019. jún. 7. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!