Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félek, hogy rosszul döntök....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy rosszul döntök. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Tudni kell, hogy a barátomnak előttem egy párkapcsolata sem volt, és már 23 éves. Éppen ezért számítottam rá, hogy idővel meg fog történni, hogy mással bújik ágyba, de ezt túl korainak érzem. Túl sokat ittak aznap este, és a csaj többször is felkínálta magát neki, ezután történt meg a dolog. Azért érzem, hogy tudnék még bízni benne, mert következő napon azonnal hívott, hogy az első adandó alkalommal személyesen találkoznunk kell, hogy beszéljünk. El is mondta és a kérésemre pontosan elmesélte a történteket. Most a döntésemre vár, nem győzköd, mert borzasztóan szégyelli magát.

Ti mit tennétek a helyemben? Félek, hogy újra megteszi sok év múlva, viszont akkor már nem bocsátanék meg, az időmet meg nem szeretném pazarolni. Szerintetek létezik kivétel, hihetek neki?



2019. jún. 11. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"Félek, hogy újra megteszi sok év múlva" - meg fogja tenni újra, ez tuti, de nem sok év múlva, hanem amint ismét lehetősége lesz rá. Ha most megbocsátasz neki, azzal szabad kezet kap a dologban: büntetlenül megtehet bármit.
2019. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

" előttem egy párkapcsolata sem volt, és már 23 éves. Éppen ezért számítottam rá, hogy idővel meg fog történni, hogy mással bújik ágyba, de ezt túl korainak érzem. Túl sokat ittak aznap este, és a csaj többször is felkínálta magát neki, ezután történt meg a dolog."


Azért, mert ez az első kapcsolata, még nem törvényszerű, hogy félre kellett kúrnia. vagy hogy képzeled? Mindenki, aki először van párkapcsolatban, félreb...szik?

Nem azért tette, mert ez az első kapcsolata, hanem mert gerinctelen alak.

2019. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Ez hülyeség, hogy aki megteszi, megteszi többször is.

Nem egy olyan ismerősöm van, aki félrelépett, kapott új esélyt, és X éve semmi megcsalás.

De ha te egyből úgy állsz hozzá, hogy tuti megteszi, akkor szakíts.

2019. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kicsit kapkodva írtam, és szerintem félreérthető lett. Nem azért gondoltam, hogy meg fog történni, mert első kapcsolat, hanem mert amikor abban a korban volt, hogy kiélhette volna magát, nem történt semmi. De én hiszek benne, hogy mindent meg tudunk beszélni és kezelni, csak szükségem van olyan sztorikra, olyan biztatásolra, miszerint nem vagyok hülye, hogy emiatt nem akarok elszakadni tőle. Köszönöm utolsó hozzászóló, hogy írtál pozitív példát :)
2019. jún. 11. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

"Nem azért gondoltam, hogy meg fog történni, mert első kapcsolat, hanem mert amikor abban a korban volt, hogy kiélhette volna magát, nem történt semmi."


Kislány! A te pasid még mindig abban a korban van, amikor a fiúk kiélik magukat.

2019. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem "éltem ki magam" (már ha ezen azt érted, hogy nem kúrtam végig a fél utcát, az EFOTT-ot meg a Szigetet), mégsem csaltam meg egy barátnőmet sem.

Ez a "kiélte magát" egyébként is egy baromság. Ha valaki monogám hajlamú, akkor eleve nem fogja kiélni magát heti két alkalmi szexszel. Ha valaki poligámiára hajlamos, az meg lekúrhatja a fél várost, utána sem fog megállapodni egyetlen asszonyka mellett hűségesen.

2019. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Belekostolt a tiltott gyumolcsbe, szerinted egyszer eleg lesz neki? Az egyik valaszolo jol irta, a kielos korszaka nem ert veget, igazabol most kezdodik.
2019. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Túl sokat ittak aznap este, és a csaj többször is felkínálta magát neki, ezután történt meg a dolog. "


Könnyű a piára fogni.

Meleg vagyok, van egy családos apuka ismerősöm, aki azt hangoztatja, hogy ő nem az. De mikor pár felest bever, akkor kijön belőle az, hogy fiúkkal is kikezdjen a buliban. Gyakran van olyan, hogy minden hétvégén "melegre" issza magát :D Vicces mi?

Honnan tudod, hogy a párod nem fog annyit inni megint, hogy megcsaljon? Vagy legalábbis megint a piára fogja?

Te is tudd magadról, hogy amit józanul nem tennél meg, azt a pia sem tudja kihozni belőled, az mindig is ott van, csak a pia miatt oldódnak a gátlásaid.

2019. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakorlatilag a legolcsóbb kifogás. Élje ki magát veled. Keféljetek mindenféle pózokban mindenféle helyen mindenféle időben. Ha meg ennyire könnyen máshoz nyúl, akkor nem rád vágyik. Ennyi. Ha téged szeretne, nem lenne annyi alkohol mennyiség és felajánlkozás a világon amiért képes lenne megcsalni.

Az meg milyen már hogy "számítottál rá hogy idővel meg fog történni hogy mással bújik ágyba"... Ezek szerint az is rendben van ha te egyszer csak úgy döntesz, hogy na most kiélem magam kicsit és bepasizol? Fura a felfogásod. "Túl korainak érzed?" Persze hogy túl korai hiszen még nem szakított veled. Ha kiélegetősdit akar játszani, inkább szakítsatok. Ez nyilvánvalóan így van, ha ilyen könnyen elcsábul.

Szóval nem, nem hihetsz neki. A biztos pncit szeretné megtartani (mégse legyen már lyuk nélkül ha nem jön be).

2019. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretitek egymást, akkor én megbeszélném vele, hogy legyen nyitott a kapcsolat.
2019. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!