Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt, aki már vert meg szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, aki már vert meg szeretőt? Jól esett?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
már hogy érted? a saját szeretőmet? vagy másét? egy srácot régebben megvertem mert rányomult a csajomra, szemtelen volt és nem lehetett bírni vele. így érted?
2019. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem süllyednék le addig a szintig.Ha már verekedni kéne,inkább verném meg azt aki megcsalt,mint azt akivel megcsalt.
2019. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem,de jol esett volna,olyan szemet volt...remélem a sors megbunteti,még jobban.

Még én boltam a ribi(a feleseg,akinek eldo,és egyetlen volt a ferje },en akasszam fel magam,stb. Mert a ferjem szekitott vele,pedig az nagy reményeket fuzott a viszonyukhoz..

Viszont ő szívesen megvert volna engem,bosszubol,mert a ferjem visdzajott hozzam...

2019. jún. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó,nem biztos hogy jól jártál azzal,hogy a férjed visszament hozzád..

Párszor már nekem akart esni a volt szeretőm felesége,oké dühös volt stb,de azt nem értem,hogy miért nem a férjüket veszik elő a megcsalt feleségek?

2019. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Utolso,azert mert a ferjet szeretik,v valaha szerettek,evek kotik ossze oket,es gyerek(ek).A szereto pedig befurakodott kozejuk,el akarta venni a ferjet,meg szep hogy haragszanek ra,még mi kéne,legyenek barinok,v kavezgassanak egyutt???



A masik,igazad van ,lehet,h nem jartam jol,bar az azota eltelt 9 ev ot igazolta.Nem tette meg ujbol,rogton szakitott a nojevel,igyekezett valtoztatni dolgokon...Nem.olyan egyszeru 23 evet eldobni,de az biztos,nehez elfelejteni...ezt o is tudja,es azt is,tobb dobasa nincs.



Mellesleg en sose voltam,es lennek harmadik.Ha nincs szingli pasi,lennek egyedul.De nem tennem ki se magam,se egy masik artatlan not annak,hogy megalazzak...tudod szoldalitas...

2019. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Jelen. Alapesetben nem érdekelt a féreg, de odajött hozzám keménykedni. Kötekedett. Felkostólt, amit nem hagyhattam. Állkapocs töréssel és pár fog minusszal nézett neki a következő percének.


Nem bántam meg, utólag még jól is esett. Amúgy nem büszkélkedem vele, mert nincs miért.

2019. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ferfi vagy,gondolom...jol tetted.


Utolso valaszolo vagyok,az elotted iro.

Az en ferjem is megerdemelte volna,h elgyepaljak,de a megcsalt pasi nem voltolyan sulycsoportban,pedig joval fiatalabb volt,16 evvel...Raadasul,nem tudni mi okbol,de visszagfogadta a parjat,pedig az igencsak hajtott a ferjemre,gyereket,eljegyzest,hazassagot akart...Pedig mar volt ket kozos gyerekuk...na mindegy Eznem jott ossze,de szult gyorsan egy 3.at is a megbocsato parjanak.


En szelid ember vagyok amugy,de van olyan szitu,ami kihozza

az eberbol az allatot.En is haragudtam a ferjermre ( is)...legszivesebben elevagtam volna egy kest...

2019. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hisztynka ***** válasza:
100%
Szeretőt nem vertem meg, viszont amikor rajtakaptam a volt barátomat egy nővel, a kezem ügyébe eső vázát az exem fejéhezvágtam a hirtelen szememreboruló vörös köd miatt.
2019. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt férjemet vertem meg egyszeramikor kiderült hogy megcsalt. És még egy jó ideig jatszotta a kettős játékot hogy nem tud dönteni. Hát ebbe persze kiborultam és egyszer nekiestem mert annyira átvertnek es csalódottnak éreztem magam hogy én vakon bíztam benne. Megbánni nem bántam de akkor egy kicsit segített a dühömön. A szeretőjének meg a méregdrága csizmájába beleöntöttem a vadast. Mivel egy helyen dolgoztunk mindannyian de ugye nyilvanos cirkuszt nem akartam.
2019. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!