Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartó "feleség"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feliot74 kérdése:

Szeretőt tartó "feleség" rábírása a közös otthon elhagyására - hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Míg külföldön dolgoztam (kb. 4év) az "elkeseredett" feleségem (állítólag) csak egyszer félrelépett. Persze az nem volt rossz, hogy lapátoltam haza a pénzt, eltartottam mert nem "talált" munkát és jártam haza 2 hetente hozzá és a 11 éves lányunkhoz. Az egész tavaly tavasszal derült ki. Akkor megbeszéltük, hogy hazaköltözöm és rendbe tesszük magunkat. Ebből az lett, hogy év végére megint lett egy szeretője (sejtésem korábban is megvolt, nem vagyok vak). Jelenleg, alkalmanként randizgat a most "komoly" faszival. Én kértem, hogy költözzön el. De nem akar, mert még semmi se "biztos" és még ne olyan mély a kapcsolat az ipsével. Hónapok óta kérem, költözzön oda, ne kelljen nekem és a gyerekünknek asszisztálni a mocsokhoz és a hazugságaihoz. De nem akar menni. Sajnos a kislányunk egyre többször kiborul az anyja csavargásai és dührohamai miatt, amikor érzelmileg zsarolja, hogy ne menjen el, mikor jön haza stb. A gyerek szenved a legjobban, azt hiszi ez miatta van és jobb lenne ha nem lenne és már autó elé akart lépni ezmiatt (!). Én azt tervezem, hogy kiborítom a bilit és nem asszisztálok ehhez a mocsokhoz és nem szeretném, ha a lányunk is szenvedne, szorongana. Az igazsághoz neki is joga va. Mit tegyek, segítsetek.Beszólásokat, stb. nem kérek viszont értelmes hozzászólást, tapasztalatot igen. Köszönöm!

2019. máj. 3. 15:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Beadod a válókeresetet.


2. Kérvényezed a ház eladását, így a feleséged vagy kifizet belőle, és te mehetsz, vagy ha nem tud, eladás után feleztek, és mindenki mehet, amerre lát.


Nem fogod tudni kirakni, ha ő nem akar menni, az acsarkodás viszont mindenkit tönkretesz, főképp a lanyotokat. Koltozzetek külön!

2019. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem is értem hogyan lehet házassági szerződés nélkül házasodni. Ha van szerződés nincs semmi gond. HA nincs akkor sajnos buktad a fél vagyonod. De minden képen válni kell. A ház ki nevén van? Vagy közös tulajdon?
2019. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Sajnos a válásban részleteiben nem tudtunk megegyezni még, neki jó ez az állapot, hogy van egy biztos "otthona" ahol aludhat, stb. Pénze nincs albérlethez, kifizetni nem fog tudni, semmi megtakarítása nincs és a keresete is alacsony egy hitelhez. Én meg nem fogok elkullogni, mint egy kutya abból a lakásból, amit a két kezemmel egyedül újítottam fel. Vállaljon Ő kockázatot és áldozatot, ha mással akar lenni, nem velünk. Az elmúlt években sok millió forint ment el a "drága" hedonizmusára, nem vágyom még többet bukni miatta. Tudom, naív felfogás, de nem én akarom elhagyni a családom. Menjen, aki menni akar és vállalja a tettei következményeit. De sajnos a 44 éves nő jelenleg egy 14 éves szintjén gondolkodik és viselkedik.
2019. máj. 3. 15:28
 4/31 anonim ***** válasza:
Beszélsz a kannal, hogy ugyan vigye már el tőled az asszonyt, időközben pedig amit egyes tanácsolt. Esetleg hazaköltözhetsz a gyerekkel a szüleidhez átmenetileg, míg elsimítjátok a dolgokat.
2019. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis mimózák vagytok. Nem akarok tanácsokat adni, de én úgy meg tudnám keseríteni a napi életét egy fedél alatt lakva, hogy önként és dalolva menekülne onnan!
2019. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

5.-nél a pont!


Csináld ki idegileg, hogy összeroppanjon és ő lépjen le, meneküljön. >:)

2019. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Költöztesd oda a barátnődet.
2019. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

#5-6. Szerintem erre gondolt ő is, csak nem akar szemét állat lenni.

32/f

2019. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
5%

Lehet hogy most nem leszek népszerű de én megértem az a nőt és férfit is aki ha magára hagynak megcsalja a párját attól függetlenül hogy nem tartom jó dolognak a megcsalást.

Valaki nem azért jön össze a másikkal hogy a távolból a pénzt "lapátolja" a másiknak hanem pont azért hogy legyen mellette valaki.

2019. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy mondtàk idegesìtsd fel,boritsd ki.

Tiltsd le a bankkàrtyàjàt,ne adj neki zsetont semmit.

Szòlj a kanjànak,hogy 5 perce elvinni onnan a nőjèt.

2019. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!