Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok, akik megcsalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik megcsalták a párjukat, hogyan jutottak el addig a pontig, hogy szeretőt tartsanak?

Figyelt kérdés
Véletlen találkozás volt és megtetszett az illető, vagy gondok voltak a kapcsolatban/házasságban, ezért kellett a változatosság?
2019. márc. 18. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem csaltam meg, de nem sokon múlott, hónapokig flörtöltem hónapokig 1-2 nővel.


Végül nem tettem meg, ami miatt nagyon büszke vagyok magamra. Így sem volt szép amit tettem, de talán megérthető volt, hogy kísértettem a sorsot, igazából a flörtölésen kívül semmit nem tettem. Nagyon sok probléma volt, csak ez volt a baj.


Igazából ezután 1-1.5 évre rá csúnyán véget ért a kapcsolat és megint csak nem miattam, úgy érzem a gondok nagy része sem miattam állt fenn. Persze nekem is volt benne részem, csak én megakartam oldani, ő nem. Ennek fényében bánom, hogy nem történt meg 1-2 dolog, viszont azért mégis csak győzedelmeskedik, hogy egy olyan romlott kapcsolatban, olyan erős kísértés mellett férfiként tudtam tartóztatni magam.

2019. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Gondok voltak és kellett a változatosság.
2019. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Tudatosan kerestem. 16 év együttélés után kellett az izgalom. Neki is, így megbeszéltük, hogy belemegyunk egy ilyen kapcsolatba.
2019. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Jött az alkalom és kész. Egyik szeretőm iránt sem éreztem semmit. Hogy mondják? Alkalom szüli a tolvajt.
2019. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

3 éven át voltam belezúgva a fiam edzőjébe, miközben mindketten családosok voltunk. Ott volt a kémia, a nonverbális flörtök minden alkalommal, amikor csak találkoztunk, és olyan szinten vonzódtam hozzá, hogy a végén már a saját párommal sem voltam képes lefeküdni...

Otthon voltak gondok amúgy is.

Végül fizikai megcsalás ugyan nem történt, de én szakítottam a gyerekeim apjával. Aztán jött valaki, aki kisöpörte az életemből az edzőt, és vele vagyok, 2 éve már, és nem érdekel senki más.

2019. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
El voltam hanyagolva, nem voltam megbecsülve és nem is szeretett, ezért máshoz menekültem. Aztán rájöttem, hogy ez így nem jó, bevallottam a megcsalt félnek és szakítottam.
2019. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!