Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "Legszívesebben megmasszírozná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legszívesebben megmasszíroználak! " Ez már a megcsalás útjára lépés?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi ilyet mond egy nőnek, miközben felesége van, akkor az belefér?


Azt mondta, hogy gyógymasszázsra célzott, ami stresszet űzi (amúgy ő nem masszőr), ne értsem félre. De ezt azután tette hozzá, hogy látta, mennyire meglepődtem, mikor kicsúszott a száján, hogy "legszívesebben megmasszíroználak".



2019. jún. 12. 21:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
"Dugnalak".Rajtad mulik h fog-e.
2019. jún. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez dugást jelent. Igen ez út a megcsalás felé.
2019. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én házas férfi vagyok amúgy és egyszer panaszkodott nekem egy nő hogy fáj a háta én meg mondtam neki hogy gyere megmasszírozom. na örült is neki, elkezdem a vállát meg hátát felül nyomkodni (semmilyen szinten nem tudok masszírozni, csak nyomkodom), aztán mondja hogy lejjebb is csináljam. jól van, megyek lejjebb, de akkor már merevedésem volt, mert nagyon szép nőről volt szó, meg ahogy ott masszíroztam premierplánban láttam a cicijét. erre azt mondja még lejjebb, én meg gondoltam úristen az már a segge. na ok, gyerünk lejjebb is, jól megseggeztem. sajnos nem lehetett semmi mást csinálni mert mások is voltak ott és amúgy is balhé lett belőle.
2019. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
# 13 vagyis ilyet nem mondunk csak úgy valakinek, aki egyáltalán nem jön be, igaz?
2019. jún. 15. 21:15
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
igen kedves kérdező, nem mondunk.
2019. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Te férfi vagy.

Segíts megérteni, hogy akkor miért mondta, amit a kérdésben írtam is, hogy "ne értsem félre"?


Tehát ne gondoljam azt, hogy akar tőlem valami.


Ez így nem logikus, ha csak annak mondunk ilyet, aki tetszik, akkor utána miért teszi hozzá, hogy ne értsem félre?

2019. jún. 15. 21:22
 17/22 anonim ***** válasza:
Nyilván látta az arcodon, hogy nem ugrasz rá a horogra, ezért gyorsan úgy csinált, mintha nem is úgy értette volna. A valóság közben az, hogy nagyo is úgy értette, hogy megkúrna... Nem lehetsz ilyen naiv.
2019. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

nem látta az arcomat, üzenetben írta.

azért kérdőjeles nekem.

2019. jún. 15. 21:46
 19/22 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Nyílván nem hátsószándék mentesen mondta amit mondott. Megpróbálom ok? Szerintem úgy gondolta hogy össze jön a masszázs és ott akkor majd szép lassan szexuálisan felizgat kis érintésekkel, simivel ezzel azzal. Ha látja rajtad hogy jól reagálsz arra amit csinál akkor intimebb tájakra is vándorolna a keze. Szépen megujjazna, ilyesmi. Aztán ha ezt is hagyod, akkor a répáját is előveszi és a szádba adja aztán jól megizél. Jó ez amúgy. Azért mondta hogy ne értsd félre hogyha nem reagálsz számára pozitivan, akkor maradhasson csak a masszázsnál hiszen eleve csak arról volt szó. Én legalább is ezt csinálnám ebben a szituban.
2019. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát, köszi :)
2019. jún. 15. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!