Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás, vagy utolsó lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, vagy utolsó lépés?

Figyelt kérdés
18 éve vagyok házas az eleje szép volt,de már sok a gond a férjem egy alkoholista sajnos már nagyon agressziv, már meg is vert,de Én még vele vagyok ,mert vannak normális pillanatai is, meg ott vannak a gyerekek .....Viszont az alkohol hatása miatt szerintem, már a szexet se kivánja,hát Én meg igen. Nagyon gondolkozom,hogy egy szeretőt szeretnék aki ad egy kis szeretetet is....Rossz gondolatok,vagy merjem megtenni? Hátha ez segitene abban,hogy merjek váltani!
2011. máj. 25. 07:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább válnék és utána jönnék össze mással,mert lehet ha kitudódik akkor rosszabb lesz és a férjed"halálra ver".Szóval én elöször keresnék egy helyet titokban,nem mondanám meg h. hol és elköltöznék amikor nincs otthon,aztán bejelenteném h. elválok.Vagy beszélj a férjeddel, h. mit művel amikor iszik és ha még szeret akkor változtasson ezen.
2011. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális pillanataiban nem tudsz beszélgetni vele a problémáról? Tudod, hogy miért iszik?
2011. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszéltünk már erről,kapott sok utolsó esélyt is,de mindig minden kezdődik előlről.
2011. máj. 25. 08:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor bizony, merd megtenni
2011. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj új életet kezdeni.
2011. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De lehet,pont ez kell ahoz,hogy tudjak új életet kezdeni!
2011. máj. 25. 08:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szemét dolog az alkohol. Nehéz vele leállni és betartani, hogy soha többet...Az a verés csak ismétlődni fog, tapasztalatból írom. Tudom, hogy nehéz így is. De próbálj kilépni ebből. Ha van lehetőséged, költözz el. Sok férfi ilyenkor döbben rá, mit is jelentett neki a család.
2011. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha megcsalod és kiderül,akkor majd jól elver....Rafináltak az alkoholisták is,biztos észrevenné rajtad a túl nagy boldogságot és változásokat.Válj el,valahogy költözz el mondjuk a szüleidhez(remélem még élnek)vagy valahova,és úgy kezdj új életet!
2011. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem apám alkesz volt, láttam, ahogy felőrli anyám energiáit... 30 év alatt 60at öregedett és csak nem rég tudta elszánni magát a válásra (1 éve)

nem szabad húzni, de tudom, hiáb a mondom

2011. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen ,ez igy van ,hogy hiába mondod sokat mondták már,hogy lépjek,de egy ember mondta,hogy az ilyen helyzetben lévő nök soha nem mernek lépni. És ez eddig igy is volt,már többször elköltöztem ,de pár nap múlva vissza jöttem. És akkor egy ideig jó is........Azért gondoltam azt,hogy kell egy szerető és könnyebb lenne.....
2011. máj. 25. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!