Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mióta megcsalt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megcsalt a barátom teljes idegroncs vagyok. Hogy kaparjam össze magam?

Figyelt kérdés
53 kiló voltam most 45 vagyok, az egész napom görcsből áll, ideges vagyok. Kattogok, elméleteket gyártok a szemeim előtt látom ahogy egymáshoz érnek. Teljesen be vagyok dilizve. Ha így folytatom be kattanok. Saját magam sajnáltatom. Soha nem voltam "csúnya" most viszont az önbizalom ismeretlen fogalom nálam. Hányinger az mindennapos. A kaja nem kell. Nincsenek barátaim sem a közelben akiknek el mondhatom, az anyámnak nem akarom. Most pénzem sincs, mert most fogom az első fizum kapni. Nem tudok nagyon elmenni sehova, így azokhoz sem akik rokonok barátok, mert most nincs pénzem. Hogy lépjek rajta túl, hogy ne ezen agyaljak? 24 L

2019. jún. 13. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu. Menekülj, amint lesz pénzed. Borasztó volt. Én a munkába menekültem. Nekem ugyan nem voltak pénzügyi gondjaim, de érzelmileg kivoltam.


36f

2019. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#6

Az ilyen embereknek, mint amilyen te is vagy, élni sem volna szabad... Te érzelmi intelligencia 0. Legalább ne reklámoznád te szerencsétlen...


Kérdező, rendbe fogsz jönni. Idővel majd úgy tekintesz vissza erre, hogy igazából jobb, hogy megszabadultál ettől a mérgező embertől és van esélyed olyat megismerni, aki tényleg szeret.

2019. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!