Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy kezeljem, ha féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha féltékeny a férjemre?

Figyelt kérdés

Nincs rendben a házasságom, de kifejezetten rossznak se mondanám. Egy hónapja jöttem össze a szeretőmmel, de előtte is sokat számíthattam rá és tetszettünk egymásnak. Most nagyon bizonytalan vagyok. Egy hónap nem sok idő ahhoz, hogy egyből lelépjek vele. A szeretőm viszont ezt szeretné, sürget. A férjemnek sok problémája van mostanában. Haldoklik az anyja, anyagi gondok, és úgy érzem, hogy bár elárultam őt, de nem akarom egyedül hagyni ebben a nehéz időszakban, felelősséget és szeretet érzek iránta. A szeretőm ezt nem érti meg, szidja a férjemet. Szerinte mindenkinek saját magának kell megoldani a problémáit. Én értem őt is, de megijeszt, hogy szerinte simán ott kéne hagynom ebben a helyzetben a férjem. Neki nincsenek nagy problémái, hétköznapi apróságokkal példálózik, hogy neki se könnyű az élete, én mégse vagyok mellette. Egyre inkább azon vagyok, hogy ultimátumot adok neki, mert akármennyire is szeretem, de egyre idegesítőbb ez a követelőzés.

28N



2019. jún. 15. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem akár a szeretőddel maradsz, akár nem, a párodat hagyd el, hadd találjon tisztességes párt magának, aki nem csalja.
2019. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem kéne ilyen szerető, mert ha ebben a helyzetben ilyen agresszív és türelmetlen, akkor másban sem jobb.
2019. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Egy ilyen alakot, mint a szeretőd, azonnal dobnék.

Basszus, egy hónapja jöttél vele össze, de már sürget és szidja a férjed? Benne vagy a kakiban, mert a leírtak alapján pont az a típus lehet, aki kipakol a férjednek, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ő akarja.

2019. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
ilyen egy retek nőt
2019. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Össze költözöl a szeretőddel, pár hónap és menekülsz.
2019. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kérdezd meg erről a férjedet. Biztos segít dönteni.
2019. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor szégyellem hogy nő vagyok...gusztustalan amit csinálsz! Tudod az eskü így szól...jóban-rosszban. Te most a legnagyobb bajban csalod a férjed s még el is akarnád hagyni! Undorító vagy...pont most kellene mellette állnod, támogatnod őt, segítened...hányok tőled!

30/N

2019. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Szegény férjed...sajnálom.

A szeretőddel megérdemlitek egymást...:(

Nyerjétek csak meg egymást,lesz ott még sírás rívás részedről..de megérdemled.

2019. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
A férjemnek sok problémája van mostanában. Haldoklik az anyja, anyagi gondok - plusz itt vagy te, egy másik férfi szalmazsákja. Rúgj bele te is a szerencsétlen emberbe, hadd kerülkön teljesen padlóra!
2019. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Azzal teszed a legjobbat a férjednek, ha minél előbb elköltözöl. Az anyja halála után még hosszú ideig padlón lesz. Ahogy az anyagi gondok sem jellemző, hogy pár héten belül rendeződnek. Egy év, vagy két év múlva sem lesz alkalmasabb az idő, mint a mai nap.

Az biztos, hogy a szeretőd addig nem fog kivárni, hanem bilit borít. Biztos, hogy ő nem lesz arra tekintettel, hogy pl. este halt meg az anyja. Csúnya válás, nagy balhéval, jól elhúzva: Ez az utolsó, amire szüksége van. Ennél az is jobb, ha most elmondod, hogy megismertél valakit, szerelmes lettél, és válni akarsz. Fájni mindenképp fog a bejelentésed, és nem lesz felkészülve rá. De még mindig kíméletesebb, mint ha lebuktok vagy a szeretőd kitálal.

Ha egy kicsit is szereted és tiszteled még, akkor ma elmondod, hogy elköltözöl és elválsz.

A többire nem írok semmit, mert kitiltanak.

2019. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!