Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny és bizalmatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny és bizalmatlan vagyok. Másnak is rosszul esne? Hogyan kezeljem, van okom félni?

Figyelt kérdés

Párom 30éves, én 23vagyok.

Fél éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást.

Viszont én betgesen bizalmatlan és féltékeny vagyok, pedig sosem adott okot erre. Bármikor odaadja a telefonját, a laptopját hogy ha akarok nézzek bele, csak ne gyanúsítgassam feleslegesen.


Neki e régi jópáér (kb.5-6)évvel ezelőtti haveri körében volt egy csaj, akivel tetszettek egymásnak, de sosem volt köztük még egy csók sem. Megjegyzem hogy elég jó csajról van szó :(

Nos...a csaj más társaságban kezdett mozogni, tehát a párommal kb 2éve találkozott utoljára, mert a haveri társaság felbomlott....


Párom elmesélte, hogy amikor az exével (a nő akivel előttem 4évig járt) az elején voltak, akkor ez a havercsaj megkérte a páromat, hogy kísérje el mer autót akar venni (és a párom amugyis szerelő és ért a verdákhoz!) így elkisérte a csajt. Az exe erről tudott is, de a sztorihoz hozzátartozik az, hogy ez a havercsaj akkoris tetszett még a páromnak, de a pasim elmondása szerint SOSEM CSALTA MEG AZ EXÉT ÉS SOSEM VOLT KÖZTÜK SEMMI.


Tavaly találkozott utoljára a havercsajjal egy szülinapi bulin (akkor már egyedül volt a párom-barátnője sem volt).

Nem igazán beszélnek.


SDe mondta apárom, hogy fejezzem be a féltékenykedést és a kételkedést,mert Ő nem papucs, és nem tűri hogy számonkérjem.

Elmondta hogy szeret és imád, de több csaj haverja is van,, akikkel sosem volt köztük semmi és 15éve ismeri őket...és lehet hogy lesz olyan, hogy (MIVEL SZERELŐ) segítséget kérnek Tőle (Pl. autószerelés, kerékcsere, autóvétel, stb) és Ő eddig is segített, ezek után is fog.


Én ezen fenn akadtam... tudom bíznom kell benne...

de ha arra gondolok, hogy pl. én dolgozom és Ő elkiséri az egyik nő ismerősét pl. autót venni, vagy ilyesmi vagy segít ha a csajok megkérik akkor féltékeny leszek egyből.


Azt mondta szeret és imád, sosem bántana engem, csak bízzak benne!

Azt mondta unja hogy minden percével elkell számolnia nekem, és unja hogy mindig elkell tőlem kéredszkednie...mert neki ez sok.


AZt mondta NEM IGÉNYLI csajokat, meg DIREKT CSAK TALÁLKA miatt nem akar velük kettesben menni ide-oda, de ha megkérik valamire lehet elmegy velük és segít nekik.

Persze ez érthető...csak értitek hogy zavar... :(


Azt mondta a havercsajjal alapból nem beszél, de tiszteletben tartja,hogy én harapok a nőre és vele DIREKT NEM menne még segíteni sem semmiben!!!!!!!!

Sőt azt akarja, hogy ha baráti összejövetel lesz ismerjem meg a lányt, hogy lássam hogy nincs köztük semmi és SOHA NEM IS VOLT!!! DE már most félek a nőtől...


Nekem ez rosszul esik, rettegek attól hogy bármelyik nő ismerősével beszélget, vagy elkiséri őket valahova, vagy segít nekik műszaki dolgokban ha megkérik stb.



Van okom rettegni, vagy higgadjak le és adjak nagyobb teret?? SEGÍTSETEK!!!!

MIT TEGYEK???


2015. márc. 31. 10:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Anyumnak sírtam el (szó szerint) a bánatomat


Ő azt mondja érti a félelmemet, de ne féljek,mert azért mondta el nekem ezeket mert nem akar hazudni nekem.


És Ő maga mondta (a párom) hogy ha ilyesmi segítség lenne ELMONDANÁ MAGÁTÓL, NEM TITKOLNA SEMMIT!

Csak arra kért, hogy ne egyből arra gondoljak hogy biztos megcsalt stb. mert képzelgés és gyártom az elméleteket.


De szerintem érthető hogy félek

2015. márc. 31. 10:45
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta a párom,hogy 30évesen úgy érzi ÉN avgyok neki az igazi, velem képzeli el az életét.

Nekem ezek jól esnek,mert imádom Őt, Ő a mindenem.


Csak rettegek attól, hogy elveszik tőlem...belehalnék.


Tehát ebből a témából tegnap este egy hatalmas balhénk volt, ma reggel is feszültek még voltunk mindketten.


Átbeszéljük, azt mondjuk oké, rendben lezártuk a témát...de mindig felhozom...idegesítem magam...bizalmatlan vagyok.


FÉLEK, ÚGY ÉRZEM HA MÁS NŐVEL MÁSZKÁLNA MEGŐRÜLNÉK :(

2015. márc. 31. 10:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
uristen az az ember bolond....én menekülnék..törölnélek mindenhonnan..ez beteges...ijesztő..mániákus. segitségre lenne szükséged.
2015. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok,nagyon sok vagy.

Te magad írtad,hogy nem ad rá okot,akkor mi a franc bajod van?

Lassan már azért is hisztizel,hogy egy utcán megy egy csajjal?

Örülj neki,hogy még nem dobott ki,de ami késik nem múlik. Ha nem akarod elveszíteni,változz.

2015. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te a párodon kívül ismersz más férfit, vagy soha nem találkoztál semmilyen hímnemű egyeddel? Gondolj már bele... ha összefutnál egy régi osztálytárssal, vagy közösen megoldanátok valamit egy munkatársaddal, esetleg egy férfi ismerősöd segítséget kérne tőled valamiben, amihez te értesz... Rögtön meg akarnád vele ba-szatni magad, vagy rögtön elkezdenél vonzódni vagy a megcsalásról fantáziálni, vagy pedig egyáltalán nem gondolnál semmi ilyenre?
2015. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


Utolsó: NEM gondolnék semmiféle megcsalásra.

Nekem is sok férfi ismerősöm van, és sokkal beszélek is!

Plusz van hogy összefutok velük VÉLETLENÜL és eldumálunk.

De részemről ez ennyi.



De szerintem kicsit érthető, hogy a havercsajtól (akivel régen tetszettek egymásnak( FÉLEK!!!!!!

2015. márc. 31. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Te minden nőben riválist látsz. Képzeld, az utcán lát más nőket is, ne adj isten a boltban ránéz a pénztárosra.

Valóban kész csoda, hogy még nem hagyott ott, ez a viselkedés beteges.

2015. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz, az hogy ha a pasinak nagyobb teret hagyunk,akkor jobban ragaszkodik hozzánk, mintha megfojtanánk???
2015. márc. 31. 11:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért akarod, hogy ragaszkodjon hozzád? Nem jó az, ha szeret és hogy a nagy ő-nek tart? Miért akarod, hogy olyan legyen, mint te?

Amúgy ha nem adsz neki teret, akkor majd ő tör magának, de az meg neked nem fog tetszeni.

2015. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De szerintem kicsit érthető, hogy a havercsajtól"


Nem, kicsit sem érthető. Nagyon beteges vagy és csoda, hogy még veled van. Én elküldtelek volna már a búsba.

2015. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!