Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan viselnétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselnétek el a konkrét megcsalást?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom magam túltenni magam ezen a mocskos dolgon.Már belebetegedtem. Ráadásul egy nyuszinak hiszi mindenki /óh, de rendes, óh, de csöndes, stb./ Ezt a dolgot már sohasem tudom megbocsájtani neki, de együtt élni sem tudok ezzel a ténnyel.Mit csináljak? Válaszoljatok őszintén; képzeljétek bele magatokat az én helyembe. /és persze az "ügy" folyamatos, nemcsak egy esetről van szó/
2019. jún. 16. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

:D

Még nem hagytad ott?

2019. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell beleképzelnem magam, mert én is ilyenben vagyok.

Három lehetőséged van.


1. Otthagyod a francba.

2. Te is pasizol.

3. Rágodsz rajta években keresztül.


Döntsd el, hogy mi a helyes számodra.


Nem csak te vagy ebben a helyzetben.

Rengetegen vagyunk.

2019. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is ilyenben, próbáltam megbocsátani, próbáltuk rendbehozni (igazából csak én), de csak anbyit értem el, hogy még másfél évig szenvedtem mellette, és még három évig utána. Dobd ki és lépj tovább mielőbb.
2019. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Még is mit?? :)


Ne legyél te is retardált! Van benned tartás, van benned egy kicsit is erős jellem? Vagy egy nyuszi vagy?


Ott kellene hagynod ennyi.

2019. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha tanulni akarsz az esetbol - es ha eleg ertelmes vagy akkor akarsz - probald meg kideriteni, megerteni miert tortenhetett igy. Senkinek nem kotelessege husegesnek lennie hozzad, de ha megcsalnak annak oka van. Ha meg tudod mi az, azzal tobb leszel. Ehhez viszont batorsag, nyitottsag, es hidegver kell.
2019. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem lesz tul nepszeru a valaszom, de szerintem a megcsalas nem akkora katasztrofa. Ha barmelyik fel megteszi, annak oka van, vagy maga a szex, vagy mar a kapcsolat sem jo, el kell donteni, hogy megeri egyutt maradni, vagy sem. Ha nem tudsz, vagy nincs ertelme megbocsatani, akkor szakits, es keress olyat, aki jobban megbecsul, es azonos az ertekrendetek.
2019. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem érdekel ez a dolog. Átestem az első szívműtéten, amit neki köszönhetek. Valószínű jön a második is sajnos.
2019. júl. 5. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!