Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy rossz kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz kapcsolatban vagyok és meg ismertem egy férfit. El kellene mondanom neki de nem merem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom eleinte nagyon kedves volt és figyelmes aztán úgy, 1 és fél év után ki cserélték. Már nem jártunk sehova, folyton veszekedés. Havonta el költözik majd vissza jön. Én már nem vagyok szerelmes, szeretni szeretem. Viszont meg ismertem egy pasit aki idáig nagyon kedves és vonzó számomra, figyelmes. Nem tudja, hogy milyen huza vonában is élek én. Ha a barátom meg tudná megölné engem is őt is. El hagyni nem lesz egyszerű, sokszor próbáltam de nem hagyja. Hívja anyum mindenkit jár utánam stb,aztan bele törődtem gondoltam mások is élnek így. De ez most valami más, valami az első perctől elindukt bennem a férfi felé. Soha nem történt még köztünk semmi. Csak randi volt, csavarogtunk. Félek el hagyni a barátom. De azt is tudom ez a fiú nem nézné jó szemmel esetleg ha nagyon akarna meg értené és együtt túl jutnánk rajta de ha ki derülne mindkettőnket piszkálna a mostani párom. Volt valaki ilyen helyzetben?

2019. jún. 16. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Szakíts a francba, a párodat meg építsd le. Ez a csávó meg 1.5 év alatt ugyan úgy kicserélődhet, szóval ezt a jobb ő most, mint a jelenlegi párod dologra alapozva nem érdemes dönteni.

32/f

2019. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kifogás, hogy nem tudod elhagyni.
2019. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Arra sincs garancia , hogy az újjal nem fog tönkre menni másfél év alatt.
2019. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Garancia semmire nincs,de a mostanit mindenképp hagyd ott.Ez neked egészséges kapcsolat?Megvárod,hogy verni kezdjen,mert "mások is élnek így"?
2019. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Muszaj leszel otthagyni mert az egesz eleted tonkre fog menni! Ezt nagyon komolyan kell venni. Lehet segitsegre is szukseged lesz.
2019. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kell lépj a jelenlegiből. Akár beszélj anyáddal, barátaiddal, hogy segítsenek rajtad. Az őszinteség a kulcs itt!
2019. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnyán viselkedik veled a mostani párod, ha maradsz hamarosan testi bántalmazás következik.

Már most félelemben tart. Ez nem normális dolog. Az új pasid még ebbe ne vondd bele, a réginek ne mondd el, mert szerintem szétver...sajnos így érzem.

Kérj segítséget, ahogy mások is tanácsolták. Költözz tőle minél messzebb. Utána mondd el az újnak, hogy van egy ilyen kattant exed, akitől félsz és valószínűleg be fog rondítani így vagy úgy a kapcsolatotokba.

2019. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A barátom nálunk lakik, igaz éjszakaig dolgozik de ha össze is vesztünk és el küldtem ugyanúgy jár haza mintha mi sem történt volna.. Másnapra mindig mint aki ki aludt a problémát, mikor fenyegetett akkor is másnap mintha semmi nem lenne
2019. jún. 16. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Ehhez két ember kell hogy idáig eljussatok.

De gondolom kérdező te hibátlan vagy..:)

2019. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
cseréljetek zárat, pakold össze a cuccait, pont így kezdte az exem, nagy bajban leszel ha nem koptatod minél hamarabb le, majd elver és aztán is úgy tesz, mintha semmi nem történt volna
2019. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!