Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy rossz kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz kapcsolatban vagyok és meg ismertem egy férfit. El kellene mondanom neki de nem merem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom eleinte nagyon kedves volt és figyelmes aztán úgy, 1 és fél év után ki cserélték. Már nem jártunk sehova, folyton veszekedés. Havonta el költözik majd vissza jön. Én már nem vagyok szerelmes, szeretni szeretem. Viszont meg ismertem egy pasit aki idáig nagyon kedves és vonzó számomra, figyelmes. Nem tudja, hogy milyen huza vonában is élek én. Ha a barátom meg tudná megölné engem is őt is. El hagyni nem lesz egyszerű, sokszor próbáltam de nem hagyja. Hívja anyum mindenkit jár utánam stb,aztan bele törődtem gondoltam mások is élnek így. De ez most valami más, valami az első perctől elindukt bennem a férfi felé. Soha nem történt még köztünk semmi. Csak randi volt, csavarogtunk. Félek el hagyni a barátom. De azt is tudom ez a fiú nem nézné jó szemmel esetleg ha nagyon akarna meg értené és együtt túl jutnánk rajta de ha ki derülne mindkettőnket piszkálna a mostani párom. Volt valaki ilyen helyzetben?

2019. jún. 16. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. A megcsaláshoz mindig kell egy indok, ha van, ha nincs de ha megismersz valakit meg kell indokolni, hogy miért csaltad meg a párod.


2. Ha nálatok lakik beszélj a szüleiddel, hogy mondják azt neki, hogy nem tűrik meg nálatok, dobasd ki és szakíts vele, hidd el ha kanos lesz fog találni dugópajtit nem fog rád várni, és akkor tovább fog lépni.

Amíg lehet téged fenyegetni, addig fog is.

2019. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!