Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észreveszitek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észreveszitek ezt a változást hogy egyre több csúnya igénytelen csóró pasi mellett vonzó csinos nő van? Mi lehet ennek a változásnak az oka?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen ismerődöm van egyre inkább terjed ez a jelenség
2017. jún. 17. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én még egy ilyen párt sem láttam.
2017. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Akkor nekem miért nincs barátnőm, ha ez tényleg igy volna? Miért jó hazudozni?
2017. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
#2 "egyre több" != mindenkinek
2017. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mennyivel vagyok rosszabb én egy másik csóró csúnya srácnál, akinek állitólag barátnője van? Ápolt vagyok, nem vagyok büdös, tiszta ruhákba öltözöm, csak épp jóképű nem vagyok, miért undorodnának tőlem jobban a nők, mint egy másik csúnya sráctól? Kérdező, gondolkozz már, mielőtt hülye kérdéseket irsz ki!
2017. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Ezer oka lehet még, rossz társaságban ismerkedsz, sablon unalmas személyiséged van, valami komolyabb lelki gondja van stb......
2017. jún. 17. 15:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet hogy azok a pasik nem is csúnyák, akikről beszélsz! A saját példámból kiindulva képtelenségnek tartom, hogy egy csúnya pasihoz egy nő is képes legyen vonzódni!
2017. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok küldők kápet pl egy ilyen párról
2017. jún. 17. 15:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Kamu.
2017. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tisztelet a kivételnek, ezt előre leszögezem.:)


De nézz már körbe! Amelyik pasi jól néz ki, annak miből áll a világ? Edzés, buli, trófeagyűjtés, esetleg dolgozik is mellé, de sajnos az is ritka. Mindent a nyomorult magamutogatásra tesznek fel, utána meg azon élvezkednek, hogy ez hány nőnek tetszik. És nem tudnak/akarnak csomót kötni a farkukra. Emellé általában lövésük sincs arról, hogy mi lesz ezután, vagy bármilyen komolyabb dologról, mert nem foglalkoznak ilyesmivel. Sőt, általában buták, mint a föld, mert minek a tudás meg a tartalom, ugye...


Ismét mondom, nem mindenki ilyen, de tény, hogy az embernek​ könnyű elindulni a lejtőn, ha jól néz ki és sokaknak tetszik, olyan értelemben, hogy ne akarjon egy lány mellett elköteleződni...


Aki meg melózik, tanul, hajt, mint a fene, az meg sajnos vagy nem tud(bár ezt kétlem), vagy egyszerűen nem akar(mert nem érdekli) energiát fektetni a külsejébe annyira...


Az a baj, hogy nagyon kevés az olyan​ ember, aki külsőre és belsőre is igyekszik normális lenni. Általában akik jól néznek ki, elhiszik, hogy ez elég, akik meg belsőre rendben vannak, emberileg jók és van mögöttük tudás, azoknak meg a külső részletkérdés, meg amúgy is bitangerős akarat kell ahhoz, hogy lemenj edzeni, mikor meló után a beledet húzod, másnap meg hajnalban kelsz, aztán még csináld meg a hajad/borotválkozz/akármi. Tudom, mert nekem is volt húzós időszakom így.:)


És akkor jön az, hogy kevésbé előnyös külső mellett az ember érezheti jól magát, de egy üres, szar belső mellett maradjon meg az, akinek két anyja van.

2017. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a barátnője, hanem a testvére. Vagy esetleg a pasas nem olyan csóró, amilyennek gondolod.

Ilyen, hogy egy vonzó, csinos nő teljesen érdek nélkül legyen együtt egy igénytelen, csúnya, csóró pasassal, max. a mesében létezik. Még az átlagpasasokat se veszik észre, akkor majd pont egy átlag alattival fognak kezdeni?

2017. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!