Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A félénk határozatlan csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk határozatlan csúnya férfiak mellett valóban biztonságban van a nő?

Figyelt kérdés
Ilyen férfiak nem kellenek a nőknek ezért nem csajoznak hűségesek örül ha egy nő egyáltalán szóba áll vele stb.....
2016. aug. 1. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha pénze sincs.
2016. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az rég rossz, ha valaki azért nem csalja meg a párját, mert nincs rá alkalma. Nem emiatt kell hűségesnek lenni, hanem a párod iránt érzett szeretet miatt. :) 23/F
2016. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Beteg egy elmélet. Hány rondának tartott pasi cserélgeti a nőket és csalja a párját. Az a pasi, akinek párja van, már jó egy másik nőnek is.
2016. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Miért, ki akar téged megverni, hogy biztonság kell neked?
2016. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Félénk, határozatlan pasi mellett nem fogja magát biztonságban érezni. Nem védi meg.

Attól még megcsalhatja, ha akarja, másképp nem, hát fizet egy prostit. Ez nem garancia semmire.


Még szerencse, hogy van helyes, határozott és hűséges férfi is, aki nem akar félrelépni. Az ilyen mellett inkább biztonságban érzi magát az ember, mint olyan mellett, aki azért van veled, mert másnak nem kellett.

2016. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Még szerencse, hogy van helyes, határozott és hűséges férfi is, aki nem akar félrelépni."


Nyilván van, nem is kevés szerencsére, de annyi nagyon nincs hogy minden normális nőnek jusson. (matematikailag sem)

2016. aug. 1. 10:51
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nem vagyok kapcsolatfüggő, ezért nekem olyan társ kell, aki hozzám illik (egy félénk, határozatlan férfi nem hozzám illő, én teljesen más típus vagyok, csak egymás agyára mennénk, én legalábbis frászt kapnék egy ilyen mellett, ő meg folyton nyavalyogna az én életritmusom miatt), akivel kölcsönösen együtt akarunk lenni, és aki nem azért nem megy félre, mert nincs alkalma, hanem azért, mert engem szeret, és nem kell neki más. Ha nem jut ilyen, nem érdekel, egyedül is megszoktam. Nem vagyok tenyészkanca, hogy minden áron szüljek.
2016. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

félénk határozatlan csúnya férfiak mellett valóban biztonságban van a nő?


NEM!!! szerinted mitől érezné egy csaj egy ilyen ember mellett biztonságban magát?? felnézni sem tudnék rá, vonzódni sem hozzá.

biztonságot csak az az ember tud adni, akinek helyén van az önbizalma, egészséges az önértékelése, jól érzi magát a bőrében, jó a kisugárzása, van karizmája, humora, jól tud kommunikálni, biztonságban mozog a világban, életrevaló.

amiről te beszélsz, az egy szerencsétlen pasi, aki összeteszi a kezét, ha vki. szóba áll vele, és csupán gyáva meghunyászkodásról szólna a viselkedése.

az ég mentsen meg az ilyen pasitól.

ennek köze nincs a biztonsághoz!!!

2016. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

én érdekes módon ezeket a férfiakat jobban kedvelem mint a határozott,kemény menő férfiakat,van esélyed!

ne aggódj találhatsz magadnak társat,a társ találása nem olyan egyszerű dolog!

sok sikert! 30N

2016. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

"ezeket a férfiakat jobban kedvelem mint a határozott,kemény menő férfiakat..."


én nem erről beszéltem! nem a népszerű alfahímekről, hanem egy egészséges, jó kisugárzású személyiségről, aki rendben van magával.

áruld már el, h. egy tutyimutyi, ronda, félős pasiba mi olyan vonzó?! nem akarok se a pszichológusa, se az anyukája lenni, nem akarom, h. csak azért maradjon meg mellettem mert másnak úgysem kéne, meg szubmisszív legyen, bólogató jános, csak azért, h. nője legyen.

szimmetrikus, harmonikus párkapcsolat csak akkor lehet, ha mindkét fél a helyén van, és nem félelemből, megalkuvásból vannak együtt.

2016. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!