Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért a feleségét választotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a feleségét választotta, ha engem szeret?

Figyelt kérdés

Viszonyom lett egy nős férfivel. Nagyon becsületes ember, nem az a fajta, aki mindig csalja a feleségét. Nekem is bűntudatom volt miatta, de nem jó a házasságuk és úgy gondoltam, hogy így lesz a legjobb. Amikor a párom megmondta a feleségének, hogy elköltözik és szeretne elválni, akkor a felesége elsírta magát, de beletörődött. Később a párom megtudta, hogy a felesége begyógyszerezte magát és kórházba került. Én is megdöbbentem, de a nőnek nem lett baja. Azóta már eltelt egy hónap és a szeretőm azt mondta, hogy nem tudná elveszíteni a feleségét és, hogy soha nem érezte még olyan rosszul magát, mint amikor megtudta a hírt. Én értem, hogy felkavarta, de a felesége ezzel az érzelmi zsarolással pont ezt akarta elérni. Ráadásul most a szeretőm letiltott mindenhonnan. Tényleg szerelmes lett belém, nem értem akkor hogy tudott így itthagyni.

26N


2019. jún. 21. 14:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon becsületes ember, nem az a fajta, aki mindig csalja a feleségét. "

Honnan tudod, hogy csak te vagy az egyetlen, akivel viszonyt folytatott?


A feleség érzelmileg megzsarolta a férfit, és ő ennek be is dőlt.

Te pedig hogy tudsz minden egyes nap úgy a tükörbe nézni, miközben ilyen gerinctelen cselekedetet tettél? Miért nem lehet szingli férfival kezdeni?

2019. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

Van gyerek/gyerekek?


Mert akkor nem őt választotta helyetted, hanem a gyerekeit választotta.

2019. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit túlértékeled ezt a pasit.

"Nagyon becsületes ember, nem az a fajta, aki mindig csalja a feleségét"

Na ezen konkrétan felnevettem!

Mit gondoltál ki vagy te neki!??? Csak a szeretője.

Egy nő (lány) akit néha megdug.

Súgom halkan, hogy az összes nős pasi azt mondja nem jó a házassága, és el fog válni...

Azt is halkan súgom, hogy nincs semmilyen szerelem, te csak dugni voltál jó anyuci mellett. Most hogy forró lett a helyzet , kidobott a francba.

Mert kb ennyit is érsz. Halmokban állnak a FÜGGETLEN férfiak. De neked egy "nagyon becsületes" nős pasi kellett. :D

Na akkor itt az eredménye, további jó vergődést.

2019. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon naiv vagy.
2019. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Lehet mikir a felesége le akarta gyilkilni magát,akkor jött rá,hogy ő sokkal fontosabb,mint Te.


Amùgy nem mondanám becsületesnek,ha azért dug félre,mert rossz a házassága.Mindenki valami hasonló indokkal teszi.Te meg azért mentél bele,mert ebben az esetben így láttad jónak?

2019. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Azért választotta a feleségét mert nem volt ő olyan nagyon szerelmes beléd mint ahogy állitotta. Akkor nem érdekelte volna a felesége érzelmi zsarolása hanem elvált volna és most veled lenne. Minden pasi ezt hazudja hogy nem jó a viszony a feleséggel de persze ha forró a talaj akkor marad és nem válik el. Tanulj belőle és sose kezdj foglalt pasival
2019. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%

ott kezdődik kérdező, hogy ha vki. házas létére viszonyt kezd az nem becsületes.


ez az alaphelyzet!


nincs olyan, hogy nagyon hűtlen vagy csak egy nővel csalja az asszomyt, mindenképp gerinctelen az ilyen.


ugyankkor nem értek egyet azokkal, akik csak a kérdezőt bántják.


a házasság mindig 2 emberen bukik el.


vagyis a férj és a feleség is hibás volt, h. ide jutottak.


a feleség egy manipulatív pitsa lehet, ha, miután a férj megmondta, hogy válni akar, öngyilkosságot kísérelt meg.


ebben az esetben a feleség tojik arra, h. a férj boldog-e vele, csak az számít amit ő el akar érni.


a férj bűntudatból maradt vele, de nem azért mert szerelmes.


én elhiszem, h. a kérdezőbe szerelmes, hiszen el akart válni, és vele lenni.


a pasi ott hibázott, h. előbb kellett volna válni, és csak aztán becsajoznni.


de az mindenképp korrekt lépés volt tőle, h. az asszony elé állt, és megmondta, h. válni akar.


a kérdező szerelmes és jóhiszemű volt, nem ő itt a főhibás.


figyelj, kérdező, hidd el, a feleség úgysem lesz már boldog, a férj muszájból van vele, de amint az asszony felgyógyul, sztem le fog pattanni.


és jó is, ha lepattan otthonról, mert egy önző, manipulatív, zsaroló a felesége.

2019. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
12%

"Tanulj belőle és sose kezdj foglalt pasival"


A mondat úgy lenne korrekt, hogy "házas emberek, ne kezdjetek mással!"


ugyanis mindenki maga felelős a házassági hűségéért, nem a kérdező dolga lett volna, hogy a pasi hűséges maradjon a feleségéhez, nem az ő hibája.


igen, vannak tiszta lelkű, jóhiszemű nők, nevezzétek őket akár naivnak, akik tényleg elhisuzik, h. otthon rossz a helyzet, és miattuk válás lesz.


de otthon tényleg rossz a helyzet, ha egy férj más nővel kezd!!!


ezt kéne megérteni, hogy a történetnek, a beeetetésnek ez a része igaz: rossz otthon a párjukkal, mert ha jó lenne minden, akkor nem csalnák meg.


ez a férfi meg ahogy írtam is, nagyon úgy tűnik, h tényleg belezúgott a kérdezőbe, hiszen elvált volna érte.


sokkal inkább arról lehet szó, h. mondjuk félt attól, hogy ha a feleség megöli magát akkor az igazságszolgáltatás előveszi, és rendőségi ügye lehet ebből, h. a szakítás miatt ő is felelős az asszony haláláért.


a feleségnek a pszichiátrián van a helye, zárt osztály!


a férj meg kényszerből van vele, biztos vagyok benne, h. ő is szenved, és sűrűn gondol a kérdezőre.


a letiltás azért van, h. könnyebben el tudjon szakadni.

2019. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
12%

Nagy valószínűsége hogy a közös gyerek miatt...

Van egy kolléganőm akinek kb szemébe mondta a férje mások előtt is hogy csak a gyerek tartja mellette ....de neki mégis jó így

Az ő dolga 🤣

Csak így hogy a másik oldalon vagy ugymond elhiszem hogy rosszul érint a dolog 😕

2019. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%

#9 Nagy valószínűsége hogy a közös gyerek miatt.


A Kérdező nem írta sehol, hogy lenne közös gyerek. Ha van, és a feleség a gyerek dacára kísérelt meg mérgezést, akkor az duplán durva, ezek szerint anyaként is felelőtlen.

2019. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!