Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tegyen túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen túl magam azon, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés
Meg soha nem éreztem magam ennyire megalázva.
2019. jún. 24. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy tudatosítod magadban, hogy a párod nem volt a tulajdonod. A másik meg az, hogy felfogod, így legalább kiderült előre, és most boldogabb életet élhetsz. Jobb lett volna ha később ver át? Később derül ki milyen ember?
2019. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

"Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy tudatosítod magadban, hogy a párod nem volt a tulajdonod."


#1 ezt nem tartom helyénvaló megjegyzésnek itt.


Nem a tulajdona, de ez nem jogosítja fel, hogy a másikat megcsalja és megalázza!

2019. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Barátok, alkohol, futó kalandok, karrierbe/tanulásba temetkezés. Nekem bejött.
2019. jún. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi de a törvény bünteti a megoldást :/
2019. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén szólván még is mit tehetnél?


- elküldhetnéd a jó büdös picába...

- meg kéne kínozni, mondjuk levágni kezét karját, vagy megvakítani

- vagy kinyírhatnád


Az első opció sajnos sz**art sem ér...

a másik 2 opcióért ha elkapnak börtön jár.


Szóval élned kell tovább, szórakozni kikapcsolódni itt a nyár strandra járni vagy utazz el, vásárolj, egyél finom fagyikat, járj emberek közé

2019. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Hetek óta tart. Nem birom feldolgozni!!!
2019. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? A szexuális elvárásaitok mennyire vannak összhangban? Ha alig van szex, vagy ha túl sok van az mindkettő egyenes út a megcsalásig. A megcsalás lélektana meg az, hogy megmarad a biztos otthoni felállás, de mellette meg ott van az izgalmas új is. Elméletben ez tökéletesen lefedi az "elkövető" vágyait.


Ha engem megcsalna a feleségem, egyáltalán nem érintene meg. Nem engem csalt meg, mivel az én életem az enyém. Ő meg az ő életében csinált változást. Én abból indulok ki, hogy nem én vagyok a tökéletesség netovábbja, ha talált egy jobbat, hát menjen, nem vagyunk egymás tulajdonai.

2019. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy egy megcsalásnál két dolog okoz problémát a megcsalt félnek:


- most mi lesz velem

- sérti az egót hogy talált nálam jobbat


Ebből a két dologból lehet szépen felépíteni a vádat, hogy micsoda szemét, tróger, fel kellene akasztani, hogy merte megtenni stb...

Pedig tulajdonképpen csak az egóját sérti az embernek.

2019. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Es ha nem is jobb,semmilyen téren a másik???Nem cdinodabb,nagyobb mellü,dusabb haju,vagy netán még ifosebb is???


Az talán még joban fáj...

2019. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Ilyen opció nincs. Valamiért jobb volt. Én házas emberként simán tudnék olyan területet mondani, amiért megcsalnám a feleségem. Pedig 39 évesen igen csak dögösen néz ki. Sőt, már többször is megcsalhattam volna, voltak akik nála is csinosabbak voltak, voltak akik nem. Kizárólag csak azért nem tettem meg, mert nincs önbizalmam, amit a feleségem rombolt le. A megcsalás az nagyjából egyelő a szexszel. A feleségem asszex. Mivel az, így nálunk nincs szex, ami egyenlő azzal, hogy biztos miattam van ez az egész. A férfiasságom már a múlté, így esélyem sincs a megcsalásra.
2019. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!