Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, ezek után újrakezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, ezek után újrakezdenétek?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk együtt, két hónapja jöttem rá, hogy megcsal. Akkor még állitólag nem volt szex köztük. Szakitottunk, aztán megbeszéltük, hogy gondolkozunk, hogy szeretnénk-e újrakezdeni. Azóta eltelt két hónap. Azt mondja a megcsaló fél, hogy szeret és én vagyok lelke másik fele stb. de fél újrakezdeni, mert nem tudja, hogy megbocsátanék-e és, hogy müködne-e a kapcsolat. A megcsalás oka unalom, egyhangúság és a szex sem volt már jó. Azóta is együtt van a másik nővel, de szerinte nem tud hozzá kötődni, mert engem szeret, de a szex jó vele. Azt mondja kezdjük újra és meglátjuk, lassan haladjunk stb.


Szeretem, de nem túl meggyőző és még a szeretőjével sem szakitott. A 12 év miatt megbocsátanék, ha jobban teperne. Megértem, hogy már unalmas volt számára a kapcsolatunk és hiszek a megbocsátásban, de ő nagyon bizonytalan. Nem kellene jobban tepernie értem?

Mit gondoltok?


2019. febr. 27. 03:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy nem.
2019. febr. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha esetleg szakítana a szeretővel,igen.De így mit akar ùjrakezdeni?Haladjatok lassan,de azért ő cseszegeti az ùj nőt,hogy legalább szexben addig se legyen hiány?Komolytalan hozzââllâs az ùjrakezdéshez.
2019. febr. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Aki egyszer csalt, az újra fog.

A bizalom csak egyszeri. Én nem kezdeném újra.

2019. febr. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, de ezen felröhögtem: "... fél újrakezdeni, mert nem tudja, megbocsátanék-e..." Ez akkora kamu, mint a ház. :D Rohadtul nem ettől fél, csak most biztosra veszi az új puncit, aztán majd ha ott is jönnek a szürke hétköznapok, 1 év, vagy 2 múlva, sírná magát vissza hozzád.


"... és a szex sem volt már jó." Akkor minek akarod újrakezdeni? Semmi nem lesz jobb. Talán ideig óráig, aztán majd újra rossz lesz, újra megcsal, stb. Gondolom nem igazán szeret, ha 12 év alatt sehova nem fejlődött a kapcsolatotok, értsd házasság, gyerek, stb. Ez kuka, én a helyedben a képébe röhögnék, teljesen hülyének vagy nézve.


25N

2019. febr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

"de nem túl meggyőző és még a szeretőjével sem szakitott"


Ez mindent elmond.

2019. febr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
12 év ide vagy oda hess hess
2019. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom, én is voltam így. Tudom, hogy micsoda nagy trauma ez most neked! Szinte feldolgozhatatlan.

Engem az zavar a történetedben, hogy még mindig együtt van a nővel :( mert neki most ő a fontosabb. Ebben az esetben nincs mit megbocsátani.

Mennyi idős vagy? Gyereketek van?

2019. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom, de a párod hozzáállása már nem jó. Alap lenne, hogy szakít a szeretővel és teper, mint állat. De ő csak nem is tesz semmit a kapcsolatotokért. Ilyen esetben viszont ne higyj neki és szakíts vele végleg, hanem tönkremész. Na akkor teperni fog pár hét-hónap múlva, amikor megúnta a szeretőt is, de a helyedben nem fogadnám vissza tóbbet. Mert már most látszódik, hogy ő nem az a fajta aki csak 1x teszi meg és ha látja, hogy veled megteheti akkor ezentúl is meg fogja tenni.

Egy sorstárs.

2019. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképp se, a magyarázkodásai ritka gyengék és mégcsak nem is dobta ki a szeretőt.


29n

2019. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 D. Brasco ***** válasza:
78%

Azert szamomra hihetetlen,hogy egyes nők milyen mélyre képesek süllyedni.....és akkor még ezek után is gondolkodik az újrakezdésen......de azt is csak azért "jaj mert hát mégis csak 12év...."

Szerintem nég az előtt vess ennek véget hogy még ettől is nagyobb bohócot csinálnál magadbol mint jelenleg!Bár ide a rozsdás bökőt,hogy nem fogod megtenni.......

2019. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!