Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet két kék szemű szülőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két kék szemű szülőnek barna szeme?

Figyelt kérdés
Már régebb óta gyanakodtam arra, hogy a párom megcsal, de arra nem gondoltam még, hogy lehet a gyerekünknek nem én vagyok az apja.
2019. jún. 25. 12:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nagymamámnak heterokrómiája van. Az egyik szeme barna. Ugyebár itt fentebb is írták, hogy az a domináns gén. Anyának mégis kék a szeme. Vannak furcsaságok a természetben.

Gyerek vércsoportja esetleg milyen? Egyik ismerősöm bioszórán a vérnél kezdett el gyanakodni hogy örökbefogadták, és igaza lett.

2019. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Az en szüleim is barna szemüek,en is barna szemü lettem,barna haj...

Hugom kék szemü es szöke😀


Nem hiszem h nem apàmtol lenne

mert sajnos nagyon anyajegyesek vagyunk

es van 5 anyajegyünk ami detto ugyanott van mindkettönknel

Abbol 1 pl apukàmnal is ugyanott van.

Es a hugom vercsoportja is egyezik apumével.

Az egesz csalàd 0às.

En es anyuk negativ,hugom apum pozitiv.

Senki nincs a rokonsagban kek szemü es szöke haju

de a hugomnak szerencseje van😄

2019. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Heterozigóták vagytok.
2019. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Jujjj, biológia egyes, ülj le.

Mondok pár érdekeset:

Anya zöld, apa fekete szem, ebből lett két barna.

Anya és apa barna szem, ebből lett két barna, egy kék.

Anya zöld, apa barna szem, ebből egy kék.


Minden attól függ, ki mit hordoz. Olvass utána kicsit a genetikának, ez olyan egyszerű, hogy józan parasztival is fel lehet fogni. Mondjuk egy ilyen megnyilvánulás után nem vagyok benne biztos, hogy van olyanod...

2019. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

A kerdes nem tul ertelmes de ugy gonom a kerdes az hogy ket kek szemu szulonek lehet e barna szemu gyermeke. A valasz biologiailag indokolt: nem lehet.

Ket barna szemunek lehet kek szemu gyermeke, de ket kek szemunek csak kek szemu lehet.

2019. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"ket kek szemunek csak kek szemu lehet"


[link]

2019. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
25%
Jaj ugyan már a barna a dominans szin, ha az egyikotok szuleinek barna a szeme mar lehet a gyerek is barna. Ilyenekben gyanakodni te jo eg. Nalunk mindenki barna szemu es en vagyok csak kek. Na oszt akkor? Oreganyamra utottem rajta kivul mindenki olyan sotet mint a negerek mi meg szokek kek szemuek,
2019. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam valami olyasmit, hogy a hüvelyből felszívódó ondó anyagai is hatással lehet a gyerekre méghozzá hosszabb idő elteltével is, akkor is, ha más férfi termékenyítette meg a petesejtet. Részletekre, hogy mik ezek a hatások, és hol olvastam, vagy hallottam már nem emlékszem. Halványan úgy rémlik, mintha egy Ceizel előadáson hangzott volna el. Utána kellene nézni.


Arról is olvastam valahol, hogy vannak csak az anya által örökíthető, nem az ivarsejtekben rögzített tulajdonságok. A régészek ezt használják fel egyes népcsoportok közti kapcsolatok felderítésénél. Kérdező, ha ráérsz, ennek is utána nézhetsz.

2020. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!