Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit szólnátok ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha megtudnátok, hogy a volt férjetek anno megcsalt titeket?

Figyelt kérdés
Házasság elott és után is.
2019. ápr. 28. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Házasság után hogy?
2019. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a volt férjed, így ne izgasson.
2019. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Úgy értem miután összeházasodtak de még nem voltak elválva.
2019. ápr. 28. 21:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítené bennem a tudatot hogy jó döntés volt kidobni a pics-ba.
2019. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy megtette. Ezért is váltunk el. Ha egy újabb eset is kiderülne most, egyrészt nem lepne meg, másrészt örülnék, hogy megerősítést nyert a válás, mint jó döntés. Érzelmileg már nem tud rám hatni, hidegen hagyna.
2019. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Semmit

Már elváltak nem? Akkor mi értelme azon rágódni, hogy mi volt régen? Megtörtént elmúlt, kész. Ha nem lennének elválva akkor más lenne a helyzet.

2019. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én viszont megértem a férfit és meg is értem a tettét. A felesége undorítónak tartja a szexet ha engendett neki akkor úgy állította hogy mekkora nagy szívességet tesz neki...persze nyilvan a férfinak ott kellett volna hamar hagynia, de kezdte úgy gondolni hogy ez a normális...

Amúgy pedig a felesége ha figyel rá akkor pontosan megérezhette volna a csalást de le se sz*rta, hogy mi van a férjével....

2019. ápr. 28. 22:19
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És te akarod neki elmondani? Nagyon rosszindulatú lehetsz. Honnan tudod milyen volt a szex közöttük. Talán a pasi mondta neked? Ez a szerető beetetős szöveg és most tiszta vizet akarsz önteni a pohárba? Valami nagyon nyomja a bögyödet.
2019. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekelne.

Nem erzek már semmit iránta. Így haragudni se haragudnék. Annyi történne, hogy egy kicsit vakarnám a fejem, hogy ez akkor miért nem esett le, talán nem vagyok jó emberismero? ? Mindazonáltal nem csodálkoznék, mert a végén olyan sz..ar volt minden, hogy ez már csak hab lett volna a tortán 😀

2019. ápr. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Aha. Érdekes. Mesélj még!

Meg egy hárpia is volt, meg nem fürdött, dagadt is volt és a pasival külön is aludtak. Sőt! A pasi mindent megtett, kedves volt, mindig meghallgatta a feleségét, elvitte randizni, meglepete ajándékokkal és a többi ilyen romantikus dolog. És mégis ilyen volt az asszony! Hallatlan! Micsoda egy némber.

2019. ápr. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!