Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyukám már jó ideje másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám már jó ideje másik fickóval kavar mit tegyek? Több lent

Figyelt kérdés

Mit kéne tennem? Apumnak szóljak erről? A dolog már biztos. A jó ideje pedig kb. 2 évnek felel meg. Szüleim alap rossz viszonyban vannak 3 éve külön alszanak. Mostanában beszélgetni se képesek. Van 3 tesóm is mindemellett. 2 kicsi 10 év alatt meg 1 nagytesóm ő is tud a dologról. Előre is köszi!

14/L



2019. jún. 28. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Őszinte részvétem. Én nem szólnék senkinek. De te döntessz.
2019. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
2 év után már apád is biztos tudja, vagy lesz4rja, mert már 3 éve gyakorlatilag külön él tőle. De nyugodj meg, apucinak is biztos van valakije.
2019. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is ilyen családban nőttem fel. Ha szereted az apádat, akkor én elmondanám a helyedben. Viszont elég nagy az esélye, hogy tud róla, csak nem érdekli.
2019. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez már csak egy látszatházasság, valószínű anyagilag így éri meg, mindkettőnek van szeretője, több-mint-valószínű, érdekes rendszer ez, bár igaz-ami-igaz, az anyagi korlátok valóban nem teszik lehetővé a válást sok helyen. Ha válnának annak mindenki meginná anyagilag a levét. És te meg a nagytestvéred még felfogjátok, de a két kisebb... nem. Nekik az a lesz a baj, hogy nincs karácsonyra új ájfón (vagy nemtudom manapság mi az ilyen felkapott menőség) meg pókemberes ágynemű.
2019. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
3 éve külön alszanak, az gondolom azt jelenti, hogy nem szexelnek, ami azt jelenti, hogy már rég nem pár, csak egy fedél alatt élnek, valószínű pont miattatok. Teljesen természetes, hogy lesz másik kapcsolatuk. Igazából ezen nincs mit elárulni, mert józan paraszti ésszel is kikövetkeztethető. Beszéld meg anyukáddal, külónösen ha zavar.
2019. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
A négyes az teljesen agyalágyult hibbant
2019. jún. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha 3 éve külön alszanak, az azt jelenti, hogy ez a kapcsolat már legalább 3 éve halott. Valószínűleg csak miattatok ill. az anyagiak miatt vannak együtt.

Szerintem apud tud a dologról.

2019. jún. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem lehet könnyű neked. Beszélj édesanyáddal, hogy el tudja mondani, mi miért történik, és hogy helyre tudd tenni magadban a dolgokat. Akár a tesóddal együtt is beszélgetnétek vele egy nyugis alkalommal, talàn úgy könnyebb.
2019. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Mivel itt anyuka a megcsaló, a többség szerint nem kell elmondani a dolgot, hát persze.


Múltkor volt itt egy hasonló kérdés, akkor az apuka volt a bűnös és valahogy mindenki azt mondta, hogy rohanjon csak anyuhoz.

2019. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Az anyagiak miatt vannak csak együtt, hogy kényelmes legyen a gyerekeik élete.

4en vagytok testvérek. Ha elválnának, meg kellene felezni az eladott ház értékét, ami azt jelentené, hogy 4 gyereknek sokkal kisebb házban kellene lakni, és anyukádnak szinte egyedül eltartani (persze ott a gyerektartás). Ők úgy döntöttek, nem válnak el, de ez már nem házasság. Valószínűleg apukád elől nem is nagyon titkolja, sokkal inkább előttetek.

Nagyon sokan így élnek az anyagiak miatt.

2019. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!