Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszer mindenki megcsalná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer mindenki megcsalná a másikat, az újdonság miatt?

Figyelt kérdés

A volt barátom azt mondta, hogy mindenki vágyik újdonságra, ebből adódnak a megcsalások de ő ellenáll. Nem voltunk boldogunk, mert az elmúlt 1 évben, mióta kiköltöztem hozzá egy másik országba, híztam egy kicsit, és nem lapos a hasam, de a fenekem meg a mellem kicsi, neki meg más lányok kinézetre jobban tetszenek, és vágyik rájuk, és amikor olyat mondott bántott a dolog, és ez volt

szakitashoz vezető fő ok.


2019. júl. 17. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van, hogy egy hosszútávú kapcsolatban vannak olyan helyzetek, hogy vonzònak tartasz mást is a párodon kívül. Hisz vannak még szép emberek, nem vagyunk vakok és ezzel nincs is semmi gond. Normális ember nem akar mindenkit elkapni, aki kicsit is vonzó számára, főleg nem fogja megcsalni a társát és kockáztatni pár percért. Nem vagyunk állatok, de sajnos elég sokan úgy viselkednek.


Viszont, hogy a párod az orrod alá dörgölte,hogy nem tetszel neki és másra vágyott, azt jelenti nem is szeretett ráadásul oltári bunkó volt, szóval ne bánd a szakítást.

2019. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Én nem. Habar en nö vagyok.

Nekem biztos kapcsolat a fontos, nem pedig az ujdonsàg. Biztos kapcsolatban sincs ket egyforma nap amugy sem.


De en is észrevettem hogy olyan könnyedén vàltanak sokan es szinte mindegy nekik ki mellett kelnek fel.még több eves kapcsolat utan sem fura erzes nekik hogy egy "idegen" uj nö fekszik mellette.

2019. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én nem.
2019. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Szarul nézel ki! De keseregj csak hülyegyerek, nehogy véletlenül kinézzél valahogyan hogy ne csaljanak meg! Nyilván ha a külsődre sem vagy igényes, arra sem vagy hogy nyújtsál is a párodnak valamit...
2019. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem vágyok másra ha van párom. Semmilyen formában.

Nem úgy gondolom hogy ellen kell állni, hanem úgy hogy tisztelem azt akivel vagyok annyira (ha már vele vagyok, és szeretem!)hogy rá vágyom és nem másra!

De hát mit várunk az emberek többsége retardált...

f36

2019. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!