Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagy hülyeséget csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam. Lefeküdtem egy nagyon jó barátommal, akinek családja van. Hosszú sztori lesz. Hogyan lehet ezt túlélni lelkileg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Köszönöm, ha türelemmel végig olvasod!


33 éves nő vagyok, van egy barátom, akivel kollégák vagyunk, ő 38 éves. Neki családja van, nekem férjem. A munkahelyen beszélgettünk eleinte általános dolgokról, meséltünk mindketten az életünkről, munkánkról, stb.

Tudom, hogy én mindig is tetszettem neki, mint nő, de nekem ő sosem jött be, mint férfi, de nagyon kedveltem a kezdetektől fogva...a stílusát, humorát. Pont emiatt a szexről sosem beszélgettünk, még általánosság szintjén sem. Én tudatosan próbáltam tartani egy határt, nem akartam úgymond annyira megkedvelni, hogy esetleg beleszeressek. Ő is tartotta ezt a határt. De valahogy megbíztunk egymásban mindig is, be mertem avatni olyan dolgaimba, amiket alig néhány embernek meséltem el (pl. egészségügyi probléma). Szóval egyre közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg.

A férjemmel kapcsolatos problémáimról sosem beszéltem neki. Ő sem az esetleges problémáiról. Tényleg próbáltunk tartani egy határt.

A munkahelyen kívül sosem találkoztunk kettesben, csak céges rendezvényeken.


Az én életem úgy alakult, hogy tönkrement a házasságom. Év elején kiderült, hogy a férjem megcsalt. Az elmúlt fél évben próbáltuk helyrehozni a dolgainkat, de nem sikerült. Pokoli volt az elmúlt pár hónap. Senkit nem avattam be ebbe...se a szüleimet, se a barátnőimet...egyedül próbáltam rendezni a dolgokat a lelkemben. Olyan típus vagyok, aki nehezen beszél a problémáiról, inkább egyedül szeretem megoldani őket. De fél év alatt nagyon felörlődtem ebben és úgy döntöttem, hogy kiöntöm a szívem a barátnőimnek és ennek a barátomnak is. Akkor én még abban bíztam, hogy ki fogunk békülni a férjemmel és helyre tudjuk hozni a házasságunkat. Szóval elmeséltem neki mindent, tanácsot kértem tőle...jó volt látni a helyzetet egy férfi szemszögéből. Nem kezdett közeledni hozzám, mint nőhöz és én sem hozzá.


A házasságom menthetetlen, pár hete eldöntöttük, hogy válunk.


A hétvégén volt egy céges buli, ahol sajnos úgy alakult, hogy csókolóztunk és tegnap le is feküdtünk egymással.

A probléma az, hogy ez nem csak szimpla testiség, kedveljük egymást. Lelkileg már régóta közel voltunk egymáshoz.

Tudom, hogy hülyén hangzik, de én még a pénteki buliban sem gondoltam, hogy ebből ez lehet, és ő sem. De valahogy átszakadt egy gát egy ponton és nem tudtunk parancsolni az érzelmeinknek és a vágynak. Elgyengültünk. Az én részemről az volt, hogy iszonyatosan jól esett, hogy hosszú idő után újra nőnek érezhettem magam, nála pedig a régóta halmozódó velem kapcsolatos érzései törtek felszínre.


Mindketten kibuktunk.

El sem tudom képzelni, hogy mit érezhet. Én vagyok könnyebb helyzetben, mert én egyedül vagyok. A családját nem akarja elhagyni és én sem szeretném, hogy ez történjen.

Hamarosan el fogok költözni a városból a válásom miatt, szóval fizikailag messzebb leszünk egymástól hamarosan.

Az egyik oldalon ott van a borzasztó lelkiismeret-furdalás, a másikon pedig az, hogy nagyon jó lenne vele lenni, időt tölteni, beszélgetni.


Köszönöm, hogy elolvastad, nagyon jól esett kiírni magamból. Igazából az lenne a kérdésem attól, aki volt már hasonló helyzetben, hogy hogyan lehet ezt lelkileg túlélni?


2019. júl. 22. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

A családját nem akarja elhagyni mi? Nem lepődtem meg.

Akkor mégsem vonzódik hozzád annyira lelkileg, hogy ténylegesen kelljél neki.

Hosszútávon két utad van: vagy a szeretője leszel, vagy lemondasz róla.

2019. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

neked ne furdaljon az égvilágon semmi.


ő a házas, hűséggel az asszonynak kizárólag ő tartozik, nem te.


az ő bűnét ne vedd magadra.


másrészt nemtom mennyire érdemes sopánkodni a történtek felett, ha ő lefeküdt veled, nyilván szar az ő házassága is, csak túl kényelmes válni.


kezdj új életet, de nélküle.


ha képes volt az asszonyt megcsalni, téged is bármikor megcsalna.

2019. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Gyönyörű barát vagy, ha képes vagy szétbhaszni a barátod házasságát... Ja, nem.
2019. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Jót keféltél? Ha igen, akkor szerintem elégedj meg ennyivel. Teendőd nem igazán van, elszámolási kötelezettsége a barátodnak van. Te vállsz.

32/f

2019. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Te ebben a sztoryban másodlagos vagy, a fő bűnös a férfi. Hidd el, ha egy férfi ilyen közeli viszonyban van egy nővel, akkor minden pillanatban kész arra, hogy lefektessen. A részéről ez nem botlás volt, hanem tudatosan tervezett akció.

De ha nen veled tette volna meg, akkor talált volna másik nőt, mert mindig van másik.

2019. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

nála pedig a régóta halmozódó velem kapcsolatos érzései törtek felszínre

xD Hagyjuk már. Ő csak dugott egy jót.

2019. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ez bárkivel megtörténhet. Mivel úgyis elköltözöl a városból, nem lesz a pasi a szemed előtt. Felejtsd el, lépj túl ezen az egészen.

72N

2019. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

Gyönyörű természeted van, te szerencsétlen! Átszakadt egy bizonyos gát köztetek a céges buliban? Csak nem pár boros kóla szakította át??

Mi a véleményed arról a nőről, akivel a férjed csalt?

Azt azért remélem tudod, hogy amit a férjed tett veled egy nővel, ugyan azt megtetted! Ugyan olyan vagy, mint az a nő, akivel megcsalt a férjed! Egy kis szuka! Gondolom a férjed azért ment félre mert kevés vagy neki, biztos az ágyban is béna vagy ,pont ezért ennek a 'barátod' - nak se kellesz ,kiürítette a tárat aztán el is vagy felejtve! Soha senkinek sem fogsz igazán kelleni, egy kis sz*&arkupac vagy!

2019. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
8nak igaza van! Nem akarod, hogy elhagyja a családját? Ez nem jutott eszedbe amikor szét raktad a lábaid? Illetve ha már neked az életed szar akkor legyen más nőnek is szar? Félre értés ne essék, a férfi a legnagyobb bűnös DE! Te pont olyan olcsó nőcske vagy mint akivel félrement az urad.
2019. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a sztorik így szoktak végződni. A megcsalós történet körbe ért. Mindenki a saját lelkét kell, hogy rendbe tegye, neked két fronton is van tanulság. Kezdj új életet.
2019. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!