Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok. Párom egy elég vehemens, robbanékony, picit hisztis személy (ő a nő, én a férfi), ami tudom, nem éppen szerencsés, de emellett én látom a szerethető oldalát, amikor nagyon odaadó, törődő, kedves a másikkal. A lényeg annyi, hogy nemrég összekapott a családjával, ami miatt nagyon kiborult, ingerült lett. Távkapcsolatban vagyunk, ritkábban tudunk találkozni így nagyrészt írogatva beszélünk. Én megkérdeztem, hogy mi történt, hogy támogatást, esetleg segítséget nyújtsak, mert ugye ez az ember első reakciója, mire kvázi leszúrt, hogy ez nem chat téma, és majd személyesen beszélünk róla, és jobban esne neki, ha inkább felvidítanám, mint erről írogassunk. Nem vagyok jó a búskomor, mérges stb. emberek felvidításában, de igyekeztem olyan dolgokkal felvidítani, amik élőben megnevettetik, pl. egy vicces gyerekkori történet, egy megmosolyogtató kép a netről, vagy video, miközben terelve a figyelmét, beszélgetni is próbáltam vele olyan témákról amik közös érdeklődésünket képzik. Semmi sem hatott, sőt a nap végére, már nem is reagált az üzeneteimre. Hozzáteszem nem percenként bombáztam, 3 üzenettel, hanem vagy megvártam míg ír valamit, és úgy vittem tovább a beszélgetést, vagy ha nem reagált, akkor is vártam fél órát mire odaszúrtam valamit. Aznap este már el sem köszönt tőlem, ma is csak pár szóval reagált az ilyen alap üzenetekre, mint pl. hogy aludtál stb. majd ezután hagytam mert dolgoztam, és csak most délután írtam rá, hogy milyen volt a napja. Azóta is folyamatosan fel lépked, és online van, de el sem olvassa amit írtam neki. Nem igazán tudom most ilyenkor mi van. Olyan mintha rám haragudna, rajtam töltené le a feszültségét, holott én csak foglalkozni próbáltam vele, azt is óvatosan, nem nyomulva, mert szerintem az embernek azért van társa, hogy a rossz dolgokban is mellette álljon, ne csak akkor ha éppen minden happy. Elvileg az volt megbeszélve, hogy holnap átmegyek hozzá és ott alszom, de sztem ebből se lesz semmi.

A bajom az, hogy ez nem az első eset, hogy így rajtam veri le a kis lelki bajait, és bár elindultak felé komolyabb érzelmek a részemről, de így csak kiöli mindezt. Pedig kommunikáltam is már felé, hogy ha baja van, mondja el, veszekedés nélkül is meg tudjuk beszélni. Ez a levegőnek nézem a másikat, mert hibáztatom egy olyan dologért, amit el se mondok a másiknak, iszonyat idegölő.

Szóval mit tehetnék, hogy ez a szituáció normálisan végződjön?



2019. júl. 25. 20:32
 1/4 SHARON TATE ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni ennél többet ha vergődni akar ahhoz Te nem kellessz. Játszmázik. Kell ez Neked hosszabb távon.?
2019. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem érdemes tenni ez ügyben. Ha még is akarsz leírhatod neki azt amit itt hogy téged ez idegesít és egy kapcsolatban nem ezt várja az ember. Ha ő ennyire nem akar semmit bele tenni ebbe és tojik rád akkor hagyjátok a fenébe mert neked ez a hiszti nem hiszem hogy kell. Tipikus az az ember aki magába fortyog láthatóan hogy ugye kérdezzék tőle mi baja de sose mondja el senkinek. Akkor minek sajnáltatja magát? Mond el neki azt is hogy ne rajtad vezesse le az ő problémáját plusz egy normális kapcsolatban főleg hogy távkapcsolat nincs olyan hogy nem chat téma. Akkor hívjon fel és mondja el ne vergődjön itt egésznap meg minden nap. Egyébként minután mondtad hogy nem első eset szerintem te jobban akarod ezt a kapcsolatot mint ő.
2019. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat, vannak ilyen típusú emberek. Alapvetően itt téged mint ember nem tisztel, valószínűleg senkit sem, vagy senkit nem annyira, mint megérdemelné amúgy.


Szóltál már neki, mondhatod innentől százféle módon is, nem hiszem, hogy megértené.


Én a helyedben megmondanám neki, hogy köszönöm, ennyi elég volt, további sok sikert.

2019. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Apus....elolvastam, jössz eggyel. A csaj làbtörlőnek hasznàl, igazàból nem vagytok ti kapcsolatban.


Hagyd rà szépen. Nagy vagy màr 5sévesek homokozólapàtjànak lenni.


Megmondod neki szépen, h szvsz, és megmarad a méltósàgod legalàbb.

2019. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!