Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hétre elment ma a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hétre elment ma a barátom nyaralni, hogy fogom így kibírni? :' (

Figyelt kérdés

Csak a Balatonig ment 1 hétre,reggel indult. Azóta minden percben rá gondolok,nagyon rossz,hogy távol van. Tudom,hogy jó ott neki,meg megérdemel egy kis pihenést,de mégsem vagyok nyugodt. Néha rámtör a sírhatnék is,teljesen bejojóztam. Eddig a legtöbb idő amíg nem találkoztunk 4 nap volt.

Kín szenvedés az egész,vasárnapig megőrülök. Annyira szeretem.

Más is szokott ennyire "megkattanni",vagy csak én vagyok ennyire ragaszkodó? Mit tehetnék,hogy ne mindig rá gondoljak? :'( :(


2010. júl. 11. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
igen! rinyálás helyett inkább segíts otthon ,így hamarabb eltelik a hét.
2010. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
50%
Ha egy hetet sem bírsz ki nélküle, akkor nem vagy teljesen normális. Nézz TV-t, aludj, olvass, készülj az érettségire.
2010. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
te beteg vagy...
2010. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem belefogsz dögleni
2010. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem barátnőm van, nem barátom. Ha elutazik egy hétre, akkor bulizni, csajozni, szórakozni szoktam. Mivel te jó kislány vagy, olvass vagy tanulj otthon, és várd hűségesen a barátodat!
2010. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Istenem -.-

Mindegy...

2010. júl. 11. 19:00
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Hogy egyeseknek mekkora problémáik vannak...

Én most lehet hogy 2 hónapig sem fogok a párommal találkozni mégsem rinyálok... Más emberek meg távkapcsolatban élnek.

Próbálj valami hasznosat csinálni addig

2010. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
hisztis kis p*csa vagy, semmi több. A barátod már alig várta, hogy megszabaduljon tőled. Most azon fog járni az esze, hogy minél több kis csajszit a farkára húzzon a strandon!
2010. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hol laktok?
2010. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem született még normális válasz...

Amikor én mentem egy hétre a Balatonra barátom nélkül, majd beleőrültem és nem éreztem valami jó magam nélküle. Ráadásul(most nem akarom leírni az okát) telefonon sem tudtunk beszélgetni. :( Szerintem foglalkozz azzal, hogy készítesz neki valamit. Addig is rá gondolsz, tudom, de legalább elfoglalod magad, és úgy érzed, teszel érte valamit. Persze, így még izgatottabb leszel, hogy mikor jön már vissza, de nem szomorú leszel, hanem izgatott; főleg ha eszedbe jut valami jó és kreatív 5let. Sok sikert és kitartást!

2010. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!