Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy szeptembertől van lehetőségem egy másik munkára. Mindig is ezt szerettem volna dolgozni. Tudományos munkáról van szó.

Amikor megkaptam erről az értesítést, akkor jött a bűntudatkeltés:

szerinte egy hülye vagyok, met 2 éves gyerek mellől akarok konferenciára menni belföldre- itt azért jelzem, hogy nem hagynám 1 éjszakára sem a gyereket

többször szóvá is tette, hogy neki megterhelő lesz a gyerekre vigyázni, mert a szakvizsgájára készül, amit már 10 éve min.le kellett volna tennie.


Igazából amióta kiderült, hogy szeptembertől többnyire otthonról fogok dolgozni és konferenciákra kell járnom, kifordult magából. Egyszer azt mondja, hogy legalabb majd így főzök otthon - egyébként szoktam főzni-, egyszer azt mondja, hogy ez így nem jó.

Én csak azt érzem, hogy már eleve szorongok szeptembertől, készülök egy másik nyelvvizsgára is.

A doktori iskola oktatóit nekem minden nap elmondja hülye bölcsészeknek, bele értve engem is. Szid a gyerek előtt.

Nem tudok a nagyszülőkhöz menni, mert a párom miatt nem tartjuk a kapcsolatot, bár ők sem sokkal jobbak. Ennek nem lesz jó vége. Amikor mondom neki,ne feszítse a húrt, akkor odavágja, hogy úgysem tudok elköltözni. A másik kedvencem, hogy amikor azt mondja, rajta kívül nem találnék normális párt magamnak.

Nem tudom mi legyen, mert úgy érzem, teljesen elvette az önbizalmam.


2019. júl. 26. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben azt nem értem, hogy a pároddal eleve HATALMAS bajok vannak. Alapból egy önző ember és ez már ott kiderült, ahogy írtad, hogy lényegében a párod miatt nem tartjátok a nagyszülőkkel a kapcsolatot, amiből azt szűröm le, hogy az ősök nem követtek el akkora bajt, hogy ez megtörténjen. Ergo a férjed szakít el mindenkitől. MIÉRT IS VAGY VELE? Lenéz téged és bármit fogsz csinálni ugyanúgy lefog! Nem a munkán aggódnék, de nem ám. Hanem a kapcsolatunkért, hogy ez hová fog vezetni...
2019. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nárcisztikus, hanem írigy a sikeredre és nagyobb a méreg benne, minthogy világosan lásson.

Emberi tulajdonság, de le lehet nyomni.

El kellene neki mondani nyugodt körülmények közt, hogy nem az Északi sarkra mész , a gyerekeidet abszolút nem fogod elhanyagolni, mivel javarészt otthonról dolgozol....stb.

Reméljük, felfogja.

2019. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is volt, hogy 2 NAPRA otthon "hagyott" minket apukánkkal (2 gyerek, én 3 éves lehettem, tesóm 2), mert neki a munka miatt el kellett utaznia. És mégis felnőttünk!Nem hagyott bennünk lelki sebeket. Sőt! Anyukám egy delfines örökmozgóval lepett meg, amire tisztán emlékszem, amikor odaadta.
2019. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit nárcisztikus, de ezzel inkább csak téged akar bántani, ez inkább irígység, ami veszélyes egy párkapcsolatban. Rombolni akarja az önbizalmad, mert ezzel tud csak lehúzni a saját szintjére.
2019. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, annyira imádom, mikor teljesen fogalmatlanul kategorizáljátok az embereket ...

Ez nem nárcisztikus személy.

2019. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu. Volt egy ilyen pasim. Tipikus egoman fa sz, mar elnezest. Egyetemen nyertem egy palyazaton, buszken mutattam neki a nyeremenyem stb. O meg csak szinten lehuzott szar kedve lett stb. Nem tudort velem orulni. En ezt utolag ugy magyarazom hogy nem szeretett. Vagy legalabbis nem igazi szeretettel. Mert o sajat maga fontosabb volt mint barmi mas. Es ha neki nem jo masnak se legyen.


A mostani parom nemhogy velem orul de tamogat is. Vallalkozast epitett velem a szakmamra... ennyit errol.


Ma mar felismerem ezt a tipust de te beleragadtal. Hat sajnalom...

2019. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos volt a nagyszülőkkel is baj, ez nem csak a párom miatt van. Elnézést a fogalmazásért, ami miatt félreérthető volt. Hála égnek csak 1 gyerek van.

Egyébként anyaként minősít.

Állami ösztöndíjas leszek. Ha ezt irigyli tőlem, irtó nagy bajok vannak nála. Ha ífy folytatja, azt veszi észre, hogy fogom a gyereket és nem leszek ott többet. Totál kikészít idegileg, lelkileg. Ha vmi rossz ér engem, csak belém rúg egyet. Olyankor nem szól hozzám.

2019. júl. 26. 10:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ért a szóból , hagyd ott nyugodtan. az önertékelést, önbizalmat egy ilyen pasi nagyon le tudja nyomni. Adj egy esélyt a beszélgetésre, aztán ha ugyanaz megy, költözz el.
2019. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Eddig is gyűjtögettem pénzt,de most jobban fogok. Albérlet drága lesz, de úgyis ez lesz a vége.
2019. júl. 26. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy nárcisz - e. Címkék nélkül is egy irigy, önző, címeres barom.
2019. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!