Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkó velem?

Figyelt kérdés

Eljöttünk a párommal nyaralni, aztán lenn a strandon látott egy nőt, aki bejött neki, aztán tegnap óta azzal csesztet, hogy nekem is ilyen fürdőruhát kéne vennem (tanga), meg hogy nekem ilyen meg olyan edzéssel kerekebb fenekem lenne stb..


Egyébként edzek, nem vagyok kövér, és nincs lapos formátalan seggem.


Mondtam neki, hogy hagyja már abba, nem ezért jöttünk ide.


Erre azt mondja, hogy nálam van itt 1 2 jobb nő, és hogy akkor nézegeti azt.


Ma pedig, kérdezte jövök e fürdeni, mondom igen erre azt mondta, hogy kár, fogta magát és itthagyott.


Egyébként 4 éve vagyunk együtt, én 20 éves vagyok, a párom 23.


És azt inkább hagyjuk is, hogy a párom 130 kiló, és nem izomban, és én sem mondom neki hogy így meg úgy kéne kineznie.


Mit tanácsolták, én reagáltam túl? Vagy egy igazi bunkó paraszt a párom?


Volt már valaki hasonló helyzetben?


2019. júl. 26. 10:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag teljesen éretlen. Oké, poénnak egy enyhébb változata elmegy, de hogy ezen lovagoljon, már gáz. Biztos, hogy vele tervezel hosszú távra?
2019. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl, ez elég bunkóság volt a párodtól. Főleg, hogy még rajta van plussz felesleg. Eddig nem tett ilyen megjegyzéseket?
2019. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy igazi bunkó paraszt!
2019. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó.


Ő amúgy mit szólna hozzá, ha te kezdenéd el csorgatni a nyálad a kigyúrt pasikra? De akkor hisztizz is neki, hogy "basszus, te miért nem vagy szexi mint az a pasi?"


Ültesd le, és kérdezd meg hogy ez mi a fenéért jó, valamint hogy szeret-e szingli lenni, mert ha így halad akkor ez lesz a vége.

2019. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én meg beszólnék neki, és megmondanám, hogy akkor felejtsen el, szedje fel azokat...TE meg ennél 4000szer jobbat találsz...kinézetben és viselkedésben is...értem, hogy nincs önbizalmad esetleg, meg az ember tűr és belegabalyodik, de ez egy intő jel már nálam..a következő pasinál neked is az lesz
2019. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy egy ilyen büdös tahót képes vagy a párodnak nevezni. De ha ez kell, hát ez kell..
2019. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Dehogynem, eddig is, folyamatosan, hogy mégtöbbet edzzek, meg hogy neki a segg a mindene, illetve tegnap óta én tangaba álljak neki hátulról, és akkor igazitgat, hogy nagyobb terpesz kisebb terpesz, miért állok ilyen hülyén.. Gyanítom hasonlítgat a strandon látott nőhöz.


Sokszor előfordul egyébként ilyen, azt meg inkább már nem is mondom, hogy a szexuális életünk se a legjobb, egy önző bunko, durva abban is.

2019. júl. 26. 10:56
 8/31 A kérdező kommentje:

Mondtam többször is neki, ha nem hagyja ezeket abba, akkor elhagyom, mondta, hogy ott az ajtó, gyakorlatilag nem is érdekli.


Bezzeg, ha engem már valaki megdicser, akkor féltékenységi jelenetet rendez.

2019. júl. 26. 10:58
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a retkes f@.szért nem hagyod már ott? Te se vagy rendes.
2019. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Te mekkora hülye vagy?!

Mit eszel ezen a barmom??

Menjen a strandra egyedül, te meg pakolj össze, aztán menj haza a bús pichába. Mire észbe kap, te már felszedtél egy jobb pasit, aki azt se bánja, ha egész este az arcán ülsz. Ha lenne egy csipet önbecsülésed, egy percig sem maradnál vele tovább.

De ha te csak ennyire tartod magad, hogy pótlék legyél egy zsírdisznó mellett, akkor teljesen megérdemled.

2019. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!