Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a nők megváltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a nők megváltoztani a férfit egy párkapcsolatban és miért háborodnak fel a nők, ha őket akarják megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Millió egyszer tapasztalhattuk, hogy a nők többnyire meg akarják változtatni a párjukat.

Viszont megfigyelhető, hogy amikor a párjuk szeretné megváltoztatni őket akkor azonnal támadásba, védekezésbe lendülnek és azt mondják, hogy engem így kell elfogadni ahogy vagyok.


Miért van ez?

Honnan jön ez?



2019. júl. 26. 13:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Mert ilyen az emberi természet. Keresd meg, aki az ember genetikai kódját írta sok millió évvel ezelőtt, és olvass be neki. Sok sikert!
2019. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Mert általában nagyon sok pasi agyilag éretlen, nem nőttek fel egy kapcsolathoz. A nők sokkal előbb érnek érzelmileg és értelmileg.

Ha otthon nem tanították meg a pasiknak, hogy hogyan éljenek önálló életet, mi az érzelmi és értelmi intelligencia, akkor valakinek, jobb esetben a leendő párnak, nőnek, kell ezt megtanítani a pasinak, ha van rá energiája.

2019. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%
#2: ezzel elismered, hogy a nőknek szar az emberismeretük, önismeretben sem fejlettek, ha egy érzelmi csecsemőt választanak partnerüknek. Miért nem választanak felnőtt férfit? Jézusom. 31F
2019. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

#3


Írtam: " ha van rá energiája."


És akinek meg nincs, az nem jön össze ilyen emberrel. Ennyi.

Egyébként vannak direkt anyáskodó nők, meg olyanok, akik direkt papucsokat keresnek.

2019. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Mert a nők olyanra akarnak tanítani, hogy szedd fel magad után a szemetet, te meg hogy hogyan bszhatod szét a seggét.
2019. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Jajj, a pasik ugyanezt teszik, csak te nem vagy azon az oldalon.
2019. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%

#2. És aki kész van, azt miért akarják,illetve érte ők miért nem hajlandók változni, amiben kell?

33/f

2019. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

#7

Érdekes én párom kedvéért sokat változtam, az, hogy a egyeseknél ez miért csak egyoldalú, azt nem tudom.

2019. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%

#8. Kár reméltem fel tudsz világosítani. :(

33/f

2019. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

100%ig ahogy a kettes mondja.


Mert jó esetben ,( és nem akarok általánosítani, megbántani senkit, nem kell ezért nekem állni és nem erről szól sem a kérdés, sem a mondanivalóm) a nő felnőtt, saját életet él, tervez, céljai vannak, családot, férjet, gyereket szeretne, míg egy ugyanannyi idős pasi, legyen mondjuk 25-26, nem tudja hol a bekapcsológomb a mosógépen, de tudja mikor jelenik meg a legújabb playstation, ki vezeti a ranglistát bármilyen sportban, ami érdekli, melyik haver mikor kapható egy sörre, és hol vannak a többiek szombat este.


Tapasztalataim szerint én, mint most 32 éves nő, az utóbbi 5-7 évben többször futottam bele a következő szituációkba:

- hazaértek munkából, és a pasi fel sem néz a játékból, nemhogy megkérdezze, milyen napom volt.

- összeköltözés után a srác kényszeresen megy haza napi 6 alakommal, mert hiányzik az anyukája

- 3 hetente rakják ki a munkahelyéről, mert megbízhatatlan

- minden létező nővel flörtöl, aki él és mozog

- mindent szeretne de az égvilágon semmit nem hajlandó megtenni érte, így vagy siránkozik vagy egész életemben noszogatnom kellene, hogy csinálja már, menjen már, hívja már fel, kérdezze meg, töltse ki, vigye be, stb stb.


Szóval találkozom egy alapvetően " potenciális" pasijelölttel, aki bejön, jó szívű, egy rendes ember, de én mint "kész", felelősségteljes, önellátó, jövőt tervező nő egyszerűen nem tudok mit kezdeni.


Szóval pár randi, ismerkedés, látom, hogy rendes, jó szívű, tisztelettudó stb stb De gyerekes, megbízhatatlan, stb stb, ezt le kell kommunikálni. Van, aki veszi a lapot és valakinek ez sérti az önérzetét, inkább lép.

Az hogy rövid vagy hosszú a hajam, azt nem szeretem firtatni, nem neked kell szenvedni vele, nem neked melegíti a nyakad, szárítani, beszárítgatni, tupírozni, 2 hetente vágatni.

De ha olyan változásról van szó, ami hosszú távon az én érdekemet szolgálja, akkor mondd nyugodtan.

2019. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!