Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti rászoktatok kérdezni arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rászoktatok kérdezni arra, ha a barátotok ismerőse lesz egy vadidegen nőnek facebookon, hogy honnan ismeri?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Bár általában nincs is rá szükség, valahogy mindig vagy tudok róla, hogy mikor kivel ismerkedett meg, vagy magától elmondja, ha van valami. De ha feltűnik és nem mondta, akkor persze, szerintem nincs ebben semmi.
2019. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
A barátom nincs fenn a facén,de csak simán,a mindennapok során is találkozunk néha olyan nővel akit Ő ismer,én nem. Vezető,sok emberrel áll kapcsolatban,ezért nem vonom kérdőre. Egyébként meg elmondja magától is ha ilyen történés van.
2019. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Attól, hogy számodra idegen, még ismerheti élete valamely szakaszából. Te abból a feltételezésből indulsz ki, hogy ha mostanában lettek ismerősön a FB-on, akkor biztos mostanában ismerte meg.

Holott a FB-on az esetek túlnyomó részében inkább olyanokkal válunk ismerőssé, akiket százezer éve ismerünk, de most bukkantunk egymásra. Nekem pl. akivel legutóbb jelöltük egymást, az régi családi barát, már a szüleink, sőt, a nagyszüleink is jóban voltak egymással! Mivel konkrétan nem kerestük meg egymást FB-on, csak akkor váltunk ismerősökké, amikor valamilyen közös témánk akadt (családom mondta, hogy XY tud nekem segíteni egy bizonyos dologban, és akkor megkerestem, jelöltem).

2019. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem, észre se szoktam venni, nem is érdekel. Nem a kiskutyám.
2019. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Nem is fIgyelem annyira kik az ismerősei.

2019. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem foglalkozom ilyesmivel.
2019. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Engem sem érdekel.
2019. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Fordítva is. De ez nem féltékenységet vagy problémázást takar, csak érdekel ki ő és fordítva is. Szerintem meg megette a fene az olyan kapcsolatot ahol ennyi sem fér bele.
2019. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha lenne regem, akkor sem azt nézném, hogy ki lesz az ismerőse neten.
2019. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!