Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes belem megis az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belem megis az az izgalmas szamara ha mas ismeretlen lannyal flortolhetne szexelhetne, mi a megoldas?

Figyelt kérdés

masfel eve vagyunk egyutt a baratommal kezdetektol egyutt elunk.

szex nagyon jo nyilvan van h tobb van h kevesebb de passzol minden.

amikor egyutt vagyunk teljesen tokeletes minden de mikor elmegy bulizni a haverokkal akiknel sajnos azt latja h hiaba van a haverjanak baratnoje megcsaljak oket (gondolom en o ara gondol olyenkor h o is mert nem teheti meg ezt neki is ez tok izgalmas..)

ez a problemam hogy nagyon orulok hogy oszinten eltudta mondani hogy ezt erzni de egyszeruen nem tudom hogy ilyenkor megis mit tudnek tenni.



2019. júl. 28. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
szakitani. ez egy eretlen kisfiu. nekem nem kene.
2019. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Menj hozzá feleségül, ha ennyire szerelmes beléd :)
2019. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem szerelmes. Aki szerelmes nem akarja és nem is tudja megcsalni a másikat. Nem bonyolult ez. Ezek után ha vele maradsz csak magadat okolhatod a továbbiakért.
2019. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Gondolkozz már, hogy lenne már szerelmes, ha másokra vágyik? Hagyd ott, még gyerek.
2019. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érettlen. Majd az teszi többek között éretté, hogy ha látja hogy ami igazán fontos neki elvesztheti és el is veszti valamint emellett az illuzorikus érzelmek elkicsinyulnek, akkor már talán sejteni fogja mi van. ;) Szakíts vele, hadd tanuljon.
2019. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasi, hiányzik neki az izgalom, te meg majd megsajnálod, és engedsz majd a követelőzésének, mert hát a haverok is, és hát ez csak szex, nem fontos, mert belém szerelmes... Ugyan. Egy önző kis fsz a barátod. Hiába nyílt veled.
2019. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence_ ***** válasza:
100%
Neked megfordul a fejedben, hogy mással legyél?
2019. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan amikor melyponton voltunk es elmentem bulizni volt h megfordult a fejemben de rajottem hogy ez csak par rossz gondolat es nem tudnam megtenni vele ezt, es neki is ezt mondtam hogyha azt erzi hogy szeretne hogy valamiben valtozzon a szexualis eletunk akk mondja el probaljuk ki azokat es hatha akkor nem gondol majd o se ilyenre.
2019. júl. 28. 09:39
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy pasi arra gondol, hogy mással is lenne, ott már baj van. Ha pedig ezt így nyíltan ki is jelenti, akkor visszafordíthatatlan, és valószínűleg már meg is történt. Nem titkolja, nem érdekli az sem ha elhagyod, ha pedig vele maradsz és megcsal, igazából nem is hibáztathatod, hiszen ő szólt előre. Persze lehet próbálkozni, de egyértelmű, hogy nem a szexuális életetekkel van baja, hanem a személyeddel. Éretlen még és rádunt. Szerelem a közelben nincs, erre majd rájössz ha átéled az igazit.
2019. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Nem szerelmes beléd. Ez egyértelmű jele annak hogy simán megcsalná vagy ha van is lelkifurdalasa és azért nem teszi az sztem gáz. A másik meg hogy ezzel arra is utal hogy alig várja hogy ne legyél neki szóval szingli akár lenni. Ne sajnáld őt csak azt az időt és energiát amitbelefektettél.
2019. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!